Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam powazny problem gdy mój Colt (COLT M1911A1 KJWORKS) odmówił posłuszenstwa. Ładowany gazem takim jaki jest polecany do tej broni (BLOW BACK GAS).

 

Magazynek na maxa załadowany gazem ale po nacisnieciu spustu nic sie nie dzieje. Kurek uderza w bron i to wszystko, tak jakby ta przedłózka która uderza w magazynek nie dociskała zaworu i co za tym idzie nie strzela ;/

 

 

Pomocy! o!

 

GG: 1619198

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja również mam problem z tą bronią. Nabije magazynek gazem na maxa, załaduje kulki, wszystko wydaje się ok, a mogę oddać tylko 2 strzały później zbiorniczek gazu wydaje się być pusty. Wczesniej jak strzelałem i wszytsko robiłem tak samo, mogłem oddać spokojnie dużo więcej strzałów. Wiecie dlaczego tak sie dzieje? POMOCY ! (pistolet jest nowy, kupiony około 5 dni temu na www.taiwangun.com)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Ciekawe no kurde, wreszcie to znalazłem ;]. Sami nie wiecie co macie napisane na portalu? PRoszę, o tutaj:

http://www.wmasg.pl/artykuly/air_soft_gun/...jest_airsoft/4/

 

"Jeśli na WMASG.pl widnieje gdzieś określenie "broń", to zostało ono użyte jedynie dla wygody i utrzymania klimatu całej zabawy." Które to zdanie dopuszcza używania zwrotu "broń" w odniesieniu do replik na forum i portalu. Jeszcze Foce to wyślę bo kiedyś mi bardzo niegrzecznie zwrócił uwagę że nigdzie czegoś takiego niema napisanego.

 

Pozdrawiam i zluzuj troszkę pasek.

Link to post
Share on other sites

Wysyłaj nawet do Komunistycznej Partii Chin, forum jest o replikach nie o broni (za wyjątkiem jednego podforum) i na gazowych póki mam cierpliwość będę upominał, potem będę kasował posty.

Koniec OT, dalsze posty od tematu będą leciały w kosmos.

Link to post
Share on other sites

... forum jest o replikach nie o broni...

 

Trzeba w takim razie konsekwentnie zmienić tytuł tego działu

" Broń airsoftowa i problematyka techniczna " :lol:

 

 

"...tak jakby ta przedłózka która uderza w magazynek nie dociskała zaworu i co za tym idzie nie strzela..."

Kolego MasteR_xD, sprawdź sprężynę bo być może za lekko uderza w iglice zaworu

to znaczy: się zsunęła, poluzowała albo jest z jakiegoś gó..litu który wystarczył na wystrzelenie kilku magazynków ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...