Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

interesuje mnie nastepujaca kwestia.

 

Witryny takie jak WGC, Uncompany czy nasze CAMO przy upgrade oferuja wyciecie bezpiecznika.

 

WGC pisze nastepujaco:

- fuse removal (reduce resistance) - usuniecie bezpiecznika (regukcja oporu)

 

czy to ma sens? jakie sa spodziewane efekty??

Link to post
Share on other sites
Guest LooK OuT!

Hmmm, Gunner, to ja jeszcze poprosze o info, czy sa jakies realne zagrozenia spowodowane usunieciem bezpiecznika. Teoretycznie ma on chronic silnik przed zwarciami, ale czy faktycznie zdazyla sie juz taka sytuacja, by spelnil on swoje zadanie? Z mila checia wykarczowalbym cala fuse plate w cholere, bo chce sobie zalozyc milutkie ogniwka 2100mAh.

Link to post
Share on other sites

Spalił mi sie bezpiecznik w AK Marui. Podejrzewam jakies zwarcie bo drugi tez mi sie spalil jak wymienilem stary. Przejrzalem wszystkie kable i silnik i po ponownym wlozeniu działa jak dotychczas bez zarzutu. Mysle ze nie warto usuwac bezpiecznika szkoda w razie czego silniczka, a przeciez bezpieczmik mozna wstawic mocniejszy adekwatnie do mocy.

 

Ps. Strzelalem sie i bez niego krotki czas i bylo spoko, ale nie warto ryzykowac.

Link to post
Share on other sites

Raz mialem taka sytuacje ze w mojej m4 TM w jakis sposob poluzowal sie jeden z przewodow przy silniku, po nacisnieciu spustu bezpiecznik siadal, wymienilem bezpiecznik naciskam i nic :!: po poprawieniu przewodow karabinek dzialal i do teraz dziala bez problemu :wink: tak tez uwazam ze bezpiecznik fajna sprawa :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...