Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kłopoty z M4A1P&J


Recommended Posts

Dzisiaj na strzelance spadł zasięg prawie o 50% i zacina mi się spust a nie kiedy na singlu w ogóle nie chce strzelać, czy może być to spowodowane po przez to że skleiłem body taśmą dość mocno ponieważ urwały mi się zaczepy przy pinach.

Jk zlikwidować te usterki???

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał Killa, za mało informacji.

 

Jak spada moc, to najczęściej jest to brak kompresji. Mogła się zepsuć uszczelka pod głowicą tłoka, albo nieszczelność przy komorze (brak sprężynki, mechaniczne uszkodzenie, niedociśnięcie do GB, źle założona gumka/lufa). Zacinający się spust to pewnie wina mechanizmu spustowego...

 

Napisz:

- Jakiej baterii używasz.

- Czy zmieniałeś cokolwiek w replice (gumka HU, komora HU, lufa, elementy GB)

- Czy dźwięk podczas wystrzału jest normalny?

- Czy replika zaliczyła jakiegoś dzwona? (upadła Ci? uderzyłeś nią o coś mocno?)

- Czy tłok dochodzi maksymalnie do tyłu podczas strzelania? (możesz to sprawdzić otwierając body i oddając kilka strzałów na singlu lub delikatnie manewrując spustem tak, żeby tłok pozostał w tylnej pozycji)

 

Na razie ciężko powiedzieć. Samo sklejenie taśmą (o ile poprawnie wykonane) nie powinno przeszkadzać (sam operowałem na podobnej zasadzie jakiś czas ;)). Ale mogło się coś stać z dyszą/komorą. Podobno głowica cylindra (na której osadzona jest dysza) to słaby punkt w PeJotach.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj na strzelance spadł zasięg prawie o 50% i zacina mi się spust a nie kiedy na singlu w ogóle nie chce strzelać, czy może być to spowodowane po przez to że skleiłem body taśmą dość mocno ponieważ urwały mi się zaczepy przy pinach.

Jk zlikwidować te usterki???

 

Witam miałem podobny problem poszlo body to zamówiłem metalowe zamontowałem body i zasięg raptem był do dupy wysłałem replike na servis bo odrazu pojawił sie problem z selektorem ognia (zle założyłem body) po powrocie z serwisu zasieg był jusz prawidłowy a selektor działał lepiej ale dalej czasem nawalał, zamówiłem niedawno baterie firefox 8.4v 2000mh i na nowej batce problem z selektorem znikną. Moja rada wyslij replike na servis i jak masz stokową batke to wymien ją. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

I ja mam problem. Kupiłem nowego M4A1 z taiwanguna - teraz dają go z batkami Firefox. To moja pierwsza replika tak na prawdę (sprężynowej beretty za 50 pln nie liczę ;) ).

Od razu jak go dostałem, rozpakowałem i chciałęm już strzelać ale oczywiście bateria była rozładowana (chciałem tylko sprawdzić czy faktycznie jest ;) ). Naładowałem bateryjkę, złożyłem sprzęt i... pierwszy strzał miał być na SEMI. Usłyszałem tylko pyk i nic, za każdym razem słychać tylko PYK i nic się nie dzieje, na Auto to samo, pojedyncze pyknięcie.

Co jest grane ? W niedziele mam strzelankę i chciałbym mieć sprzęt :|

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...