Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Viamortis

Użytkownik
 • Content Count

  2,141
 • Joined

 • Last visited

 1. Pomarudziłem w temacie o rękawicach, ale widzę, że już się chyba nie zakrywa twarzy komandosów... :bialaflaga:
 2. Publikując zdjęcie operatora PSK w dobrym guście byłoby zamazanie twarzy...
 3. 3h non stop i nie bolało. Czułem, że mam je w uszach, ale nie bolało. Potem się można przyzwyczaić.
 4. A co jeśli zamarznie? :zastanawia: Czy przy HPA te liczby i ograniczenia wyglądają tak samo? Czy są jakieś różnice?
 5. Niezupełnie. Producent jest ten sam, ale na zdjęciach OFM jest stara seria w tekturowych pudełkach, która faktycznie jest gorzej wykonana i słabiej świecąca. Ten drugi koli, to najnowsza (wg. mojej wiedzy) wersja chińskich 552.
 6. Tłumik dźwięku, który ma materiał tłumiący, będzie tłumił. Jeśli komuś GB chodzi jak koparka, to tłumik nie pomoże. Dobry tłumik - nie znaczy markowy, najdroższy, a po prostu dobry - tłumi lepiej niż kiepski tłumik. Największe znaczenie ma materiał tłumiący. W GBB i czterotaktach tłumiki sprawdzają się miodzio. W AEG z racji dżirboksa sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Zdrówko.. PS. Aa jak kupujesz tłumik, to bacz by miał dostęp do komory tłumiącej - znaczy odkręcany przód lub tył. Dzięki temu będziesz mógł wywalić piankę z gąbki do mycia i wsadzić coś lepszego. Można też pob
 7. No właśnie nie znając się na tym zastanawiałem się, czy oryginalny mechanizm by się sprawdził. Repliki GBB są dużo lepiej odwzorowane, stąd moje pytanie. Rozumiem, że chodzi o konwersję AEG. Bo w GBB ruchomy zamek już jest. Kwestia tylko, czy mogłoby by działać na HPA podobnie jak na propanie? Czy np. siły nie byłyby większe? Albo niezbędny przepływ?
 8. Witaj, Kuba_T1000: Powiedz mi proszę, czy przewidujesz możliwość zastosowania podobnych rozwiązań w replikach GBB? Czy dałoby radę zostawić w replice GBB z Twoim systemem poruszający się zamek?
 9. Chciałeś, żeby Ci napisać list z zapytaniem o cenę i dostępność, tak? List jest napisany prosto i przystępnie, bo oni tam w Chinach inaczej nie umią... Dawniej bardzo się starałem pisać kwieciście, poprawnie, podniosłym językiem, a oni na przykład odpisywali w trzech słowach, które ledwie się kupy trzymały. Często nawet nie rozumieli o co mi chodzi. Niektóre sklepy mają kontakt OK, a inne właśnie ledwo ledwo :wink:
 10. Hi, What price at FLYYE RRV Rhodesian Recon Vest in Crye Multicam? When will you have it in stock? Regards <podpis> Nie ma się co silić na gramatykę i formal English, bo Cię nie zrozumieją. Super wytrzymała z cordury. Można nosić szelki prosto lub na krzyż. Można nosić płytę SAPI rozmiar M, ale trzeba osobno dokupić.
 11. Uważaj! Stąpasz po cienkiej linie. Wiele jest przypadków, gdy bandyta staje się pokrzywdzonym, a jego ofiara skazanym..
 12. Co kraj to obyczaj. W Polsce oszukiwanie to tradycja - oszukiwało się zaborców, komunę, księdza, urząd skarbowy, sąsiadów, obcokrajowców, to i ludzie już przywykli, że to norma. Policja tego nie ściga, bo tego jest mnóstwo, nie ma wolnych ludzi, benzyny no i za minimalne krajowe pieniądze nikomu się nie chce wychylać. Zresztą, po co być uczciwym w kraju, w którym państwo kradnie i władza kradnie?
 13. Proponuję wielkie Airsoftowo-Ninjowe pojednanie.
 14. Droga Ewo! Szkoda, że "przypadkiem" założyłaś dzisiaj konto, żeby akurat pochwalić się firmą pośredniczącą w sprzedaży usług kurierskich... :bialaflaga: Marketing na żałosnym poziomie. Z drugiej strony korzystałem i korzystam z usług wspomnianej firmy i nie mam zastrzeżeń. Raz były problemy z paczką, po części z mojej winy, a po części z powodu "domyślności" systemu, ale wszystko zostało załatwione sprawnie, profesjonalnie i bez zastrzeżeń z mojej strony. Tak więc jestem zadowolony. Plusy i minusy kurierów? Wg. mnie jedynym minusem może być cena. Wszystko inne przemawia na ko
×
×
 • Create New...