Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Beretta M9A1 - Full Metal CO2 [KJW]


Recommended Posts

Witam,

To mój pierwszy post, forum śledzę od pół roku, ale dopiero ostatnio zaczęłam się zbroić na większą skalę. Nie chcąc być trolem forumowym, zacznę od czegoś pożytecznego, mam nadzieje, że się przyda, zdaje się, że jeszcze nikt tego modelu nie umieszczał.

 

KJW M9A1 Full Metal, CO2

 

Dane podstawowe :

 

-Waga 950 g

-długość 21 cm

-pojemność magazynka 20-24 kulki

-zasilany CO2

-tryb ognia pojedyńczy

-moc około 350 fps

-blowback

-regulowany hop-up

 

Pistolet nabyłam jako broń boczną na otwarciu pewnego wrocławskiego sklepu ;), przedtem z gaziaków miałam tylko do czynienia z Hi-CAPA 5.1 więc proszę o wyrozumiałość.

 

Pistolet dostajemy w kartoniku i styropianie, żadnych rewelacji.

 

1boxandmanualssm4.th.jpg

 

2guninaboxxr1.th.jpg

 

W środku poza samym pistoletem i magazynkiem znajduje się:

- bardzo ładnie wydrukowana instrukcja

- mini katalog replik KJW

- zestaw tarcz

- klucz imbusowy do HU

- 100 szt. kulek

- zestaw do nabijania magazynka, który osobiście wydaje mi się zupełnie niepraktyczny.

 

3allhe4.th.jpg

 

Celuje się bardzo dobrze, pomocne są białe punkty na muszcze i szczerbince.

 

4pointsel2.th.jpg

 

Sama replika prezentuje się bardzo dobrze, jak na razie nie doszukałam się niedoróbek, cała konstrukcja jest spójna, nie klekocze, nie skrzypi, ani nie wydaje innych podejrzanych dźwięków.

 

5pistontn7.th.jpg

 

Hop-up regulujemy dołączonym imbusem po rozłożeniu pisoletu.

 

6zamekoddolulo0.th.jpg

 

Po oględzinach szybko przeszłam do przestrzelania w warunkach domowych. Strzelałam w temperaturze pokojowej i jedna kapsuła wystarczyła na wystrzelenie trzech magazynków. Pistolet wg. mnie ma niezłego kopa w porównaniu do Hi-CAPY na gg, strzały są bardziej powtarzalne, za każdym razem jest mocny odrzut zamka, praktycznie na kilku ostatnich strzałów czuć dopiero spadek mocy. Na dystansie ok 7m widać ładne zwarte grupy trafień, aczkolwiek zdarzają się odskoki pod koniec kapsuły. Sam dźwięk strzału budzi respekt, przy pierwszych kilku strzałach nie miałam pewności, czy nie strzelam pustakami, bo sam dźwięk wystrzału zagłuszał trafienie w cel (przy strzelaniu z mojego AK słyszę np. ze trafiam w cel).

 

Jedyne trzy minusy, które dostrzegłam to brak magazynków CO2 w polskich sklepach, druga sprawa może być problematyczna w przyszłości, mianowicie po zdjęciu zamka widać, że w miejscu przez które prześlizguje się kurek jest śrubka. Gdyby z jakichś powodów zaczęła wchodzić w kontakt z kurkiem replika mogłaby zacząć się zacinać, ale to takie gdybanie. Fani trade marków będą zawiedzeni. Na szczęście brak takich kwiatków jak w berettcie M190 HFC.

Gustowna brązowa arafatka nie jest częścią zestawu ;).

 

Na koniec kilka wizji artystycznych mojego autorstwa. Uprasza się o nie kopiowanie bez zgody.

 

artver1wc3.th.jpg

 

artver2ou5.th.jpg

 

artver3nk6.th.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...