Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

1. Trzeba odczepić te pętle zapinane napą na końcu - one służą do mocowania pasa na M-kach.

2. Jak już zostaną Ci karabinki same (te czarne, metalowe) to zaczepiasz je o zaczepy w broni (jeden nad rękojeścią, jeden na końcu łoża).

3. Zaczepiasz pas tak, że klamra plastykowa znajduje się bliżej łoża.

 

Nie jest to pas dedykowany pod G36 więc możesz mieć taki problem, że główki karabinków będą za grube żeby przepchnąć je przez otwory w zaczepach w broni (zwłaszcza ten nad rękojeścią). Wtedy jedyną metodą jest zastosować przejściówki w formie kółek do spinania kluczy/zawleczek w granatach.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Znaczy ja już wcześniej dokupiłem sobie w żelaznych takie fajne metalowe zaczepy i wszystko jest OK, tylko miałem problem z odpowiednim zaczepieniem tego paska :)

Bo zawsze używałem tego od AK, a teraz zachciało mi się sprawdzić jakiś 3pkt.

 

[edit]

 

Problem rozwiązany :) Dzięki pomocy Ronina i silnej woli rozgryzłem ten pasek. Ładnie się prezentuje, a co do zaczepów na broni to problem rozwiązują takie metalowe małe karabińczyki ze sklepu żelaznego :)

 

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Faktycznie przeszkadza i raczej jest to tylko alternatywa dana użytkownikom broni przez producenta. Wyobrażam sobie, że może w pewnych sytuacjach jest to wygodniejsze, ale rzadko spotykane. Jeśli przestudiuje się jeszcze dokładnie materiały fotograficzne, widać że funkcjonują jeszcze inne sposoby mocowania, przykładowo za samą konstrukcję kolby.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Co do wytrzymałości tego oczka to jak na replike jest ok. Nie raz zdarzyło mi się zamaszyście zarzucić broń na plecy czy zrzucić z rąk (nie pieszcze się z nią) i defektów żadnych nie zauważyłem (mam G36C od JG).

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Oryginał idzie kupić na zagranicznych aukcjach - ebay.de, egun.de.

 

Ronin

 

p.s.

 

Zdublowałeś kolego temat - połączyłem go ze tym starym ale następnym razem przed zadaniem pytania poszukaj - temat o pasie był osiem wątków niżej w tym dziale i nazywał się dokładnie tak jak ten, który założyłeś...

Link to post
Share on other sites

Oryginał idzie kupić na zagranicznych aukcjach - ebay.de, egun.de.

 

Ronin

 

p.s.

 

Zdublowałeś kolego temat - połączyłem go ze tym starym ale następnym razem przed zadaniem pytania poszukaj - temat o pasie był osiem wątków niżej w tym dziale i nazywał się dokładnie tak jak ten, który założyłeś...

ta jest

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...