Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jeden raz a porzadnie


Recommended Posts

Skoro masz zamiar wybebeszyć wszystko to kup TM'a. Zostawisz tylko zajebiście działającą komorę hop-up, a resztę wymienisz na części tuningowe.

Zmieścisz się bez problemu w limicie wliczając optyke, ghillie, zapas kulek typu Grand Master.

Link to post
Share on other sites

M14 to najgorsze rozwiązanie do tuningu jakie tylko można znaleźć..

nie ma żadnych części poza zębatkami i sprężynami do tuningu.. wszystko "standardowe" żadnych bore, żadnych udziwnień.. i do tego wszystko cholernie drogie

 

Pomyśł nad czymś na GB v.2

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o v.2 to to może tę SPR? Ja osobiście nie mam jednak zaufania do komory hop-up w emkach, według moich doświadczeń jej konstrukcja sprawia, że jest bardzo nieszczelna.

Dobrym rozwiązaniem byłoby G3, bądź HK33E.

Z V.3 Sig 550, ale nie wiem czy takiego gdziekolwiek dostaniesz, w Polsce na pewno nie.

Ewentualnie kałach. Jest parę fajnych z fps'ami rzędu 550, długie lufy mają schowane w PBS'ach.

Jeszcze AUG'a widziałem w takiej wersji, z zestawem Phantom.... czy jakoś tak całkiem dobrze się prezentuje.

Ogólnie rzecz biorąc w Airsofcie niestety ze wszystkiego z GB v.2 bądź v.3 zrobisz para-snajperkę.

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites

Snajperskiego może nie ,ale karabin strzelca wyborowego już tak :-P , a chyba o to dexterkrak'owi chodziło. Sam jestem zresztą zainteresowany tym tematem, ponieważ przymierzam się do kupna m14. Również przepraszam za OT. :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Ewentualnie możesz spróbować czegoś takiego:

M 14 TM

http://asgshop.pl/produkt.php?id=972

Zębatki 300% do m14 Elementa

Lepszy silnik

Sprężyna m150/170

Precka

Nowa Guma H-U

Bateria 9,6/10,8

http://asgshop.pl/produkt.php?id=1855

Myślę, że coś takiego by robiło. Co do wątpliwych kół zębatych Elementa to kumpel ich używa przy m170 i narazie daja rade. Zostałoby Ci dużo części, ale myślę, że nie byłoby problemu z ich sprzedażą.

Edited by Cyrek
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...