Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m15a4 ze sprezynka 170ca- głośny


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Przyczyną mogą być źle zshimowane zębatki, aczkolwiek czego nie wstawisz na M170 będzie chodziło głośniej niż na M100.

 

Jeżeli masz aluminiowy tłok wymień go na plastikowy.

 

Jeżeli masz płaskie zębatki wymień je na helikalne. Najlepiej jakieś torque up. Nie zapomnij prawidłowo wypodkładkować.

 

Jeżeli bardzo zależy Ci na cichym strzale kup cichy zestaw głowicy tłoka i cylindra aczkolwiek nie wiem ile to wytrzyma przy M170.

 

No i nie zapomnij też o smarze. Do M170 powinienneś zastosować coś gęstego - ja bym sugerował smar grafitowany. Nie żałuj smaru na łożyskach.

 

Możesz też spróbować dokręcić silnik.

Link to post
Share on other sites

170CA to nie M170 i będzie dobrze działać razem z stockowymi bebechami. Powiedz, czy sam zmieniałeś tą sprężynę. Co do głośniejszego uderzenia jest możliwe w stosunku, jednak głośniejszego naciągania nie zauważyłem nawet na M170.

Link to post
Share on other sites

Wsłuchaj się dobrze, może być tak że a głośny jest i tyle, a tam już od dłuższego czasu może dziać się coś z zębatkami, docisk masz dobrze ustawiony? piszczy z regóły jak jest za mało dociśnięty bo jak za mocno to tak charczy.

 

"głośniejszego naciągania nie zauważyłem nawet na M170"

moim zdaniem jest zauważalnie głośniejsze, musisz mieć naprawdę dobrze złożony zestawik żeby nie było słychać różnicy na tak mocnej sprężynie jak m170, tyle że my tu mówiłmy o 170% CA a nie o m170 :)

 

z tego co pamiętam 170% ca to coś koło m120

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...