Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja używam (i bardzo sobie chwalę) - ale do tej pory tylko na wyjazdach czysto turystycznych. Mała, lekka i niepozorna, ale światło daje naprawdę dobre. Nigdy mi nie zamokła, ani nie wyładowała się w nieodpowiednim momencie. Kasę oszczędzałem dosyć długo, ale po różnych doświadczeniach rodem z allegro ;-) wolałem kupić coś raz - a porządnie. W sumie mam ją juz 1,5 roku i żadnej awarii, polecam :-)

 

Acha - i jest wg. mnie o niebo lepsza od innych latarek typu Myo - porównywałem.

 

Tutaj masz wątki o niej: http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=1514

http://ngt.pl/forum/?p=readTopic&nr=2604

Link to post
Share on other sites

Ja używam Tikki XP natomiast, która chodziła na tej samej diodzie (nie wiem czy obecnie w MYO nie ma czegoś nowszego). W każdym razie polecam. 5 trybów pracy w zupełności wystarcza do wszystkiego, a tryb boost naprawdę daje rade na większych odległościach (choć wiadomo to dioda, gorzej skupia światło).

Link to post
Share on other sites

Ja też miałęm.Ogólnie bardzo dobra jakość.Nie radzęprzesadzaćz trybem BOOST bo dioda może wytopić coś wewnatrz,mocno się nagrzewa po około 40 sekudnach.Obecnie MYO XP nowy model ma lepszą diodę,daje mocniejsze światło,i to jedyna różnaca w nowym modelu a róznica ceny spora.Prawda jest taka że firma Petzl postanowiła wsadzićtam diodę skonstruowanąsprzed 3 lat,bo obecnie są tańsze,a wiadomo każde zmiany dająwiększą sprzedawalnosć.Ogólnie wiem że da sie samemu kupić extra diodę ,najnowszą obecnie,w cenie około 25zł i ją tam zamontować .

 

 

Ale Myo XP i tak jest super jako fabryczna czołówka,nikt nie mówił że mocne światło jest dobre.to co daje w standarcie to wszystko czego ja wymagałem,szczerze polecam !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...