Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jangi

Użytkownik
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,018 profile views
 1. Jangi

  Galil [CG/CYMA]

  Rozumiem, czyli zmylił mnie kształt (magazynki o tym kształcie widziałem w wątku o Galilu ICS i wątku zdjęciowym o tej replice), myślałem, że tylko jeden producent takie robi - a teraz wiem, że powinienem szukać magazynków Beta Project. Dzięki!
 2. Jangi

  Galil [CG/CYMA]

  Czy ktoś próbował do Cymowego Galila podpiąć ten magazynek Beta Project: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4963 ? Pasuje on do Galila ICS, ale nie udąło mi się znaleźć informacji, czy do tego chińskiego też.
 3. A może olej p90 i zrób G36 Bull Pup? Przykład takiej repliki: http://sfsairsoft.foroes.net/t329p15-proyecto-locura-como-hacer-una-g36-bullpup
 4. Co udowodniłeś? :zastanawia: Wrzuć zdjęcie z produktem z Praszki z zielonym elementem National Molding z acetalu to coś udowodnisz, a tak to tylko mącisz.
 5. Po co tyle ironii i jadu w tym wątku? MIWO może sobie produkowac co tylko zechce, a nawet sprzedawać, jeśli znajdzie nabywców. Pogratulować wypada pomysłowości/przeszczepiania sprawdzonych rozwiązań/trafienia w niszę. Zamiast tego jednak mamy tutaj pokaz typowo polskiego buractwa :-/
 6. Zakupiłem nowy plecak MTG http://mtgear.pl/s20-prosty-i-lekki-plecak-w-systemie-sps/ i muszę przyznać, że jest rewelacyjny. Jakości plecaka na pierwszy rzut oka nie można nic zarzucić, sprawia wrażenie dobrze zaprojektowanego i uszytego. Zobaczymy, jak będzie się sprawował w użytkowaniu, w tym zastosowaniu, do jakiego go zakupiłem: jako EDC oraz na strzelanki/milsimy "na lekko". Wrażeniami na pewno się podzielę :)
 7. Ugh, ja do tej pory nie miałem żadnych problemów z ładownicami z PS z tą "wadą" :icon_neutral: Nawet teraz, gdy zostałem uświadomiony, że takową posiadają, nadal mi się elegancko otwierają :icon_biggrin:
 8. Jangi

  KAC PDW [BOYI]

  Gwarancja nie obejmuje baterii. Nie jesteś w stanie udowodnić, że ją ładowałeś prawidłowo.
 9. :hahaha: Jakie? Jezus, ale mnie rozbawiłeś :)
 10. LOKI z PS Tactical Gear http://pstacticalgear.istore.pl/pl/kamizelka-plytowa-loki-ii.html + takie ładownice jakich potrzebujesz.
 11. Jest jakaś szansa na aktywowanie w sklepie ładownic do P90?
 12. Jangi

  MIWO Praszka

  Acha, czyli plecak Currahee jest "podobny" do plecaka Emdomu, a plecak Miwo jest "kopią" plecaka Currahee? :hahaha:
 13. Ani Warcraft 3, ani Red Alert 2 a już tym bardziej 3 to nie są stare RTSy :) X-COM Apocalypse, czy MechCommander to ja jeszcze bym zrozumiał, ale takie nówki-sztuki? Dajcie spokój :)
 14. Napisałeś głupotę, a teraz tylko brniesz dalej. Pomyśl: jesteś praworęczny. Czy wygodniej będzie Ci sięgać po magazynki lewą ręką (6 magazynków po lewej stronie), a na postoju po manierkę prawą ręką (manierka przeniesiona na prawą stronę), czy przeciwnie, przeniesiesz dwa magazynki na prawą, by je wyciągać prawą ręką lub przekładać do lewych ładownic, a po manierkę sięgać lewą ręką. Ja jestem praworęczny i nijak mi się ta druga opcja nie wydaje wygodniejsza.
 15. Jeden załadowany metalowy magazynek (5,56mm) to 0,55kg. Manierka to 0,9kg wody + waga samej manierki. Gdzie jest to "trochę więcej"?
×
×
 • Create New...