Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plecaczek patrolowy


Recommended Posts

Zna ktoś jakiś fajny wzó do skopiowana. Mój stary z brezentu rozsypuje się i chciałbym uszyć sobie nowy z codury, tylko potrzebuje jakiś fajny wzór. A może jest juz dostępną kostkaNG. podobno nasi w Iraku mieli być zaopatrzeni w plecaczki z cordury nawiązujące wzorem do przedwojennych plecaków ale podbajerzone.

Link to post
Share on other sites

PS20 to cienizna, mam nieco lepszy plecaczek turystyczny który też wzbogaciłem o zaczepy do bocznych kieszeni lub innego złomu. Znalazłem Molla, ale fotka była wielkości znaczka pocztowego. Jednakowoż wyglądało całkiem intersująco.

Link to post
Share on other sites

Trochę się nie zrozumieliśmy. PS20 to poprostu dobry plecak, ale beż żadnych bajerów. Jedynym bajerem w tym plecaku są poprzyszywane paski do który możemy troczyć sprzęt i to wszystko. I co np. zrobić z camelbakiem, albo przypiąć na zewnątrz (i narazić na uszkodzenia), albo wrzucic luzem do środka (żeby się telepał).

Obecny mój plecak patrolowy to powiększona kopia plecaka z Pattern'83.

Link to post
Share on other sites
I co np. zrobić z camelbakiem, albo przypiąć na zewnątrz (i narazić na uszkodzenia), albo wrzucic luzem do środka (żeby się telepał).

ani jedno ani drugie

w klapie plecaka masz kieszen ktora idealnie pasuje na 3litrowego camelbaka...

poza tym co rozumiesz przez "bajery" w plecaku? czego Ci brakuje? dla mnie on w 150% spelnia zadanie plecaka w klasie tzw. 3-day patrol pack. Moge przytroczyc karimate, spiwor i mam jeszcze bodajze 26l pojemnosci...

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiscie - roznica jest ogromna :) Ale np moj PS20 ma duzo wieksze mozliwosci...(hmm... po to tu tyle paskow ? A moze przyczepie do niego 4xladownice Alice, kompasowke, pokrowiec na manierke i co tam mi jeszcze do lba strzeli - tutaj umieszczamy np MP5K :wink: )

Jak dla mnie roznica jest zadna, bo ten sam efekt jestem w stanie osiagnac z PS20.

( jak ktos mnie wkurzy, to sie weekend zamykam ze spawara w garazu i robie stelaz :twisted: )

Link to post
Share on other sites

Chyba się zdecydowałem. Będę szył coś w tym stylu, tylko że nieco większe. Jak uszyję, zrobię fotki mojego starego ni woego plecaczka i gdieś postaram sie je wrzucić. Z produktów Janysport uzywam dopinane boczne kieszenie - naprawdę fajny bajer, dzieki doszytym na plecakom paskom, mogę je dopiąć do każdego mojego plecaka. Posiadam też ich apteczkę, ją też mozna dopiąć do większości ekwipunku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...