Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w tuningu M16 A4 JG


Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź

Oczekuje żeby po kilkuset kulkach nie rozwalił się bebehy ,chciałbym zwiększyć moc i precyzje strzałów (gearboxa v.3 raczej nie da się wstawić gdzie jest v.2?) pytam bo w Air sofcie jestem zielony a chce ulepszyć tą repliek i stzrelać a nie po 2 miesiącach kupowac coś innego.

Edited by Xovor Elite
Link to post
Share on other sites

Wymień cylinder na typ 0, prowadnicę na łożyskowaną i sprężynę na m110 (maksymalnie wstaw m120, ale wtedy żywotność może spaść), wymień gumkę hu na guardera. Polecam wymienić lufę, nawet na stockową G&P jak znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Najpierw kup sobie dobrą prec-lufę, np. Systemę.

Potem gumkę hop-up, również polecam Systemę, jest lepsza, niż Guarder według mnie. Do tego uszczelniona komora King Arms.

Efekt? Powtarzalność strzałów i celność powinna wzrosnąć BARDZO, a nikomu krzywdy nie zrobisz i nie stracisz gwarancji na replikę.

 

Linki do sklepów masz w dziale o sklepach na forum.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co do gumki Systemy, to chodzą słuchy, że niektóre sprawują się nieciekawie, ale to pewnie teoria egzemplarza więc może się trafić równie dobrze świetny egzemplarz. Co do komory to sam kupiłem G&P i początkowo byłem średnio zadowolony, ale po ponownym złożeniu wszystko zaczęło działać dużo lepiej. Te o-ringi w komorze King-Armsa to raczej zabieg marketingowy niż coś co rzeczywiście podniesie osiągi. Preclufka Systemy jak najbardziej na tak.

Link to post
Share on other sites

Znaczy się jeszcze tej broni nie mam miałem dziś zamówić ale zaciekawił mnie na allegro ten karabin kupiony na gunfire.pl ale używany 2 miesiące i z pewną usterką "Replikę sprzedaję jako uszkodzoną - tłok zablokował się w tylnim położeniu, wszystko da się naprawić jeśli tylko ktoś ma ochotę. Replikę zakupiłem 19 marca 2008 w gunfire.pl i jest jeszcze tam na gwarancji 10 miesięcy. Sprzedaję ponieważ nie mam już do niej sił. Raz już tłok się w taki sposób zablokował i była zgłaszana reklamacja. Naprawili i teraz znowu to samo. Może ktos będzie mieć więcej cierpliwości niż ja... "

CO o tym sądzicie ?

Naprawią tam bezproblemowo tą usterkę??

Link to post
Share on other sites

On jest na gwarancji niech więc gunfire.pl martwi się co tma naprawić , ja z tuningim troche poczkeam bo jezeli 3 raz ta sama część się zepsuje to muszą mi wymeinić go an nowego lub choć zmienić całe bebehy . A wole tego kupić bo z kasą cienko i wole coś odłożyć na zakupy w Usa bo będe na wakacjie może tam, kupić części do tuningu bardziej się opłaci?

Więc z tuningiem wstrzymam sie do wakacji

Edited by Xovor Elite
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...