Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shadow

Użytkownik
 • Content Count

  743
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,360 profile views
 1. Posiada ktoś konwersję do V2 long ze starszej generacji mancrafta? Potrzebuję przedłużkę do tego https://imgur.com/a/uzCK2 ale niestety od producenta dowiedziałem się, że te które mają w sprzedaży nie pasują. Rozumiem, że wystarczy wymiary 1 i 2 "wydłużyć", żeby podeszło pod longa, ale nie mam z czego wziąć na wzór.
 2. Były takie czasy, jak Deep Fire wyskoczyło na rynek z super aluminiowymi głowicami tłoków. Oj, był popyt na nowe szkielety, był... :icon_biggrin:
 3. Dzięki wsparciu ekipy z HPAirsoft udało się nam stworzyć i wysłać na konkurs G&G naszą małą produkcję. W newsach znalazłem też inny polski filmik zgłoszony do współzawodnictwa; Jeśli ktoś jeszcze bierze udział, to pochwalcie się. :)
 4. Rawlik, sprawdź, czy tłok shsa luźno chodzi w prowadnicach, już drugi raz musiałem niebieski zeszlifować więc może stąd ten spadek fps.
 5. Podepnę się pod temat, ktoś widział w Polsce, ew. może mi to konkretnie nazwać? Chodzi o nakładkę na chwyt na pierwszej eMce od góry.
 6. Jaką przewidujecie wagę całkowitą, jeżeli korpus będzie z 2mm blachy? Nie wyjdzie z tego coś o wadze przeciętnej taczki?
 7. Rozwaliłeś SHSa z metalowymi zębami na 130tce? :o W jaki sposób pękł? Podkleiłeś listwę?
 8. Jedna ekipa została okradziona, bodajże dwa lata temu. Szkoda chłopaków, nieprzyjemna sytuacja, ale Ruda chyba wyciągnęła wnioski i ktoś pilnuje teraz off-game. Zgadzam się, na pewno nie należy szykować się na milsima, chociaż jak ktoś chce, to i w nocy się postrzela i na off-game przez 2 dni nie zejdzie.
 9. Już chyba czwarta albo piąta majówka na której będziemy. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą fajnie spędzić majowy weekend. Dla mnie to impreza z najlepszym wyważeniem zabawy off i in-game. ;)
 10. Specjalnie dla niej zassałem Steama, zobaczymy, może akurat wrócą do starego AA...
 11. No i praktycznie każdy krawiec coś takiego uszyje, sama konstrukcja jest prosta jak budowa cepa.
 12. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to żebyś poszukał w swojej okolicy serwisanta robiącego CB radia i wytłumaczył mu na czym polega problem. Możesz też poszukać kogoś z tematu http://forum.wmasg.p...a-i-odpowiedzi/ kto zna się na rzeczy i Ci taki zestaw słuchawkowy skleci. edyta: Pytanie tylko, czy ma to sens, skoro porządne radio można kupić już za 130-200 zł.
 13. Zawsze można zamówić takiego customa. :D
 14. Dokładasz 50 zł i szukasz w komisie Navcomm TK760 lub Baofeng UV5R.
 15. http://www.elektroda...pic2147948.html 3 sekundy w google... edit: tak to jest jak się tryma zakładkę w Chrome otwartą ponad 20 minut i lecą dublety. :P
×
×
 • Create New...