Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podróbki markowych części GB na GUNFIRE


Recommended Posts

Hej, hej!

 

Nie rozpędzajcie się za bardzo!

 

Ja nic o lufach na GF nie pisałem. Wiem, że w Chinach są podróbki zębatek, ale na Gunfire ich nie widziałem. Te części, które podałem jako przykład są bardzo, bardzo podejrzane, ale to nie znaczy, że sklep sprzedaje od miesięcy tandetę jako markowe cześci!

 

Napisałem też, że sytuacja gdzie zaczęłoby się sprowadzać podrabiane lufy byłaby bardzo kłopotliwa dla nas, a nie, że się to robi.

 

Także ostrożnie z przypisywaniem każdej możliwej awarii podrobionym częściom. Nie wpadajmy ze skrajności w skrajność.

Link to post
Share on other sites

A jak z lufami systemy na GF ? bo znajomy chce kupić kałacha GFC i przy okazji hopa Guarder. Wiec jak sie sprawa ma z tymi częściami na GF ??

Jak może gdzieś indziej kupić, to niech kupi gdzie indziej.. Tak bedę mówił każdemu kto tam bedzie chciał kupić. Lepiej nie ryzykowac, sklep sam sie do tego stanu doprowadził. Szczególnie nie wierze, że nie wiedział, jakie to ma rzeczy, bo sam sklep przyznał, że omija dystrybutorów i ściąga rzeczy prosto od producenta...

(strona GF mi jakos teraz nie działa, więc wziąłem z a-s-g.pl,na GF znajdziecie to samo)

 

Jesteśmy bezpośrednim importerem militarii, stąd możemy zaoferować Ci niższą cenę, bowiem omijamy gęstą sieć pośredników (duża hurtownia -> mniejsza hurtownia -> sklep detaliczny).

 

btw. zamiast gumki Guardera niech weźmie czarną Systeme - lepiej kręci i jest wytrzymalsza ;)

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że okularów nie podrabiają..

 

Ostatnie zakupy w tym sklepie, jak można nie wiedzieć co się sprzedaje. To chyba oni powinni być specjalistami i wiedzieć o feralnym sprzęcie nie ważne, czy robią to specjalnie, czy ktoś im to wcisnął. Życzę wszystkim klientom dużo szczęścia !

 

Chyba już wiadomo dlaczego zrobili takie obniżki.. minimi za niecałe 500zł..

, ak cymy za 299 .. Chociaż teraz widzę, że cena skoczyła na 690 / 350 zł

1211217339zq9.gif

Edited by Świr
Link to post
Share on other sites

Widzę że zaczynają się nadinterpretacje tego co Jack napisał i zaczynają się pomówienia.

 

Wątek zamykam do czasu pojawienia się nowych informacji dotyczących sprawy.

 

Jak ktoś ma coś interesującego do dodania zapraszam na PW.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...