Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&G - GR16 A2 - Eco. Version


Recommended Posts

Kolego, profesjonalnym sprzętem strzelam się na zorganizowanych strzelankach od jakichś 1,5 roku i widziałem wiele replik , sam miałem GR16 Carbine z M120 i powiem tyle - teraz zmieniłem replikę na stocka. Kup stock, wymień gumkę HU na przeźroczystą sylikonową i zobacz czy odpowiada Ci taki układ. Nie ma co przesadzać na początek!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eskalacja fps,ów trwa. Jak nie masz 500 to koledzy wyśmieją. A na poważnie, mam GR16A3 czyli praktycznie to samo tylko w innym ubranku. Stock zupełnie zadowala, zasięg przyzwoity, szybkostrzelność na batce 9,6 doskonała, przy zakupie zastanawiałem się przez chwilę nad upem, w specach gdzie kupowałem, ale postanowiłem nie być trendy i pozostać z tym co fabryka dała. I nie było rozczarowania.

Link to post
Share on other sites

Nazwałbym cały teraźniejszy airsoft (choroba FPS) kto ma więcej! W tej chwili boję się strzelać z innymi ekipami. Skąd mam wiedzieć czy ten dzieciak (14)lat co siedzi 10 metrów dalej nie ma ak CYMY i 500 fps oraz mózg przestawiony tylko na AUTO. Bijmy brawo dla ludzi takich jak BRENTEN!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

"GR-16 A2 w ekonomicznej wersji,

która od droższych modeli G&G GR16 różni się

tylko i wyłącznie materiałem z którego wykonano

zewnętrzne elementy.

Metal zastąpiono równie mocnym kompozytem,

a dzięki temu obniżono koszty" ( SpecShop )

Edited by KK24
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ehhh jak ja nie cierpię gdy ktoś zamiast iść do szkoły idzie na asg. Wszystko ładnie będzie wymiatał (może) ale już przeczytać informację pod obrazkiem już ciężko.

 

Z okazji dnia lasu odpowiem Ci. Różni się materiałem z którego zostało wykonane body i to by było na tyle. Poszczególne modele mogą sie różnić :

grubością kabli

głowicą tłoka

łożyskami

 

Informację zaczerpnięte z doświadczenia ;-) ale w użytkowaniu jest to nie zauważalne

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanko,zamierzam kupić tą replikę ale od razu chciałbym ją lekko stiuningować (ma robić na para snajpe) i co mógłbym w niej wymienić aby miała te 420 fps? tylko sprężynę? Chodzi mi też żeby jak na emke była mniej więcej powtarzalna...

Czy lepiej wydać 150zł na tiuning specshopu?

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3756

PS przy 400fps'ach jaka gumka hu najlepsza do tej repliki? czarna systemy może być?

Pozdrawiam

Edited by szymon91
Link to post
Share on other sites

Gumka systemy bądź guardera. Jeżeli nie umiesz robić tuningu to oddaj to w ręce specjalistów proste... Ja bym to oddał sobie do zrobienia. Wymienił bym gumkę, springa, łożyska na kulowe, podkładki głowicę tłoka i tłok (w wypadku gdy nie będziesz zmieniał łożysk). W cenie powinieneś się zmieścić a części wymienionych będzie więcej. Pzdr

Link to post
Share on other sites

Trochę poczytałem i zrobię inaczej,narazie kupie sprężynę i poczekam aż coś padnie.

Chyba że możesz mi coś poradzić co w GB jest niezbyt dobre a co by zwiększyło kulturę pracy i żywotność.Najlepiej żeby ze sprężyna nie przekroczyło 100zł...

Edited by szymon91
Link to post
Share on other sites

A Ty internetu nie masz? I Matka Boska paluszków nie dała aby wejść na jakąkolwiek stronę i zobaczyć po ile są łożyska kulowe 7mm(takie muszą być gdyż G&G ma miejsce na takie, innych nie zamontujesz)! Ja miałem CA ale chińskie za 30 zł też są dobre..... Jeszcze raz o to zapytajcie .... xD

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Nie nie :-P, ja chce go dopiero kupić, Hetman sprzedaje więc zbieram pieniążki :killer: . Mimo to wierzę że nie będzie mu tak odwalało jak mojemu poprzedniemu GR16 xD, i ten który wymyślił powiedzenie ,,Polak mądry po szkodzie" jest głupi :lol: xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...