Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M1911 TM- łamiące się zęby magazynka


Recommended Posts

Mój problem tkwi w plastikowych zębach magazynka. Nie są one zbyt wytrzymałe i się łamią. W jednym przypadku zgubiłem jeden i nawet nie mogłem spróbować dokleić.

 

Szukałem takiej części. Bezskutecznie. W Capri powiedziano mi, że Marui nie sprzedaje ich osobno. Czy one w ogóle nie są sprzedawane?

 

Nowe magazynki TM to koszt 110 zł w Spec shopie. Czy to jedyna alternatywa?

Czy istnieje możliwość przełożenia tych zębów z innego, tańszego magazynka?

Które z tańszych magów były by ew. kompatybilne z coltem?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Witam

Nie wiem czy tobie to pomoże, ale na magazynku od mojego Colta TM są tłoczenia KJ WORKS.Gaziak trafił do mnie w oryginalnym opakowaniu.Przyjechał do mnie z niemieckiego sklepu.(tak w ramach informacji).Czy to przyszło do nich w takim stanie czy spasowali na miejscu?Nie wiem.Wszystko działa jak powinno.

 

Posprawdzałem trochę i Capri ma magazynki w/w firmy średnio po 80 złotych.Czy jest to alternatywa cenowo do zaakceptowania dla ciebie- to już jak to mówią "diecezja należy do ciebie" ;-)

 

P.s. Możesz spróbować poszukać tej części u KJ WORKS.Może akurat oni sprzedają ją osobno?

Link to post
Share on other sites

Na tyle ile ja szukałem to nikt nie sprzedaje podobnych części do jakichkolwiek magazynków. :(

 

Ale dzięki za info z magami. Szczególnie atrakcyjne wydają się te od Bell'a. Jedynym minusem jest to, że mieszczą tylko po kilkanaście kulek. W Marui można wepchnąć ich 26.

 

Jednak za 2 razy niższą cenę jakoś to przeboleje! ;)

Edited by Havelock
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...