Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

@Lajon

1. W sumie racja, koleś ma mózg wypalony :)

2. Z tego co się orientuje cały czas patchują AoC-a, może poprawili wydajność?

 

Na razie daje sobie spokój z MMO (za dużo czasu zżerają), ale może za jakieś 0.5 roku pobawię się w Conana, lubię te klimaty :) .

Link to post
Share on other sites

Lajon, jakbyś mógł powiedzieć jak stoi z klimatem w AoCu to byłbym wdzięczny. Ludzie starają się go zachować? Dużo gównażerii z wowa przyciągnęło to +18 i sutki :D ? Czy też już "zabawa" polega na zbieraniu ProImbaUber gatek +69 do charyzmy? Czyli ogólnie jaki poziom graczy :D ?

Link to post
Share on other sites

Ostatnio właśnie parę razy miałem ochotę myszkę rozjebać przez debilizm community. Nie chodzi tu już nawet o klimat - bo klimatu nie ma nawet na serwerze RP, gdzie próbowałem grać i "klimacić" ale się poddałem wobec muru powergamingu. Chodzi o zwykłą złośliwość. Sytuacja - widzę jakiegoś typa, jak napieprza się z dwoma mobami, dostając nieźle po dupie, podbiegam, rzucam na niego heala, zajmuję się jednym mobem. Moby padają, koleś wrzuca sobie miksturkę, zaczyna napierdalać mnie, oczywiście jak jestem tam na 30% życia a heala na niego zużyłem. Spawnuję się na graveyardzie, zanim zdążę się rozejrzeć już do mnie podbija całe stado czyichś minionów i mnie napieprzają. Parę sekund po tym, jak shield ( czyli takie zabezpieczenie przed spawnkillingiem, buahaha ) mi schodzi, znowu jestem trupem. Rozumiem, gdyby ganking cokolwiek dawał ( przykład EVE - tam można było z tego wyżyć ) ale tutaj jest to totalnie bezsensowne - zabijający nie ma kompletnie żadnej z tego korzyści, zabity spawnuje się cały i zdrowy na cmentarzu i jedyna szkoda jest taka, że traci kupę czasu, bo musi zapierniczać na nogach z powrotem. Zresztą przykłady wyżej były jeszcze mało hardkorowe, parę razy mi się zdarzyły sytuacje, że mnie goniły całe stada takich niedojebanych dzieci.

Serio, mam wrażenie, że pospólstwo z WoWa się tutaj przeniosło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Teraz od 30 czewca jest alternatywa konta free to play (nie jakies demo tylko ograniczenie ze można miec 2 postacie tylko a na wiecej to juz tzeba miec płatne konto premium) Jesli ktos ma nie spatchowna gre to dzien aktualizownia. Przyznam zaraz po premierze było cienko ale dopiero teraz ta gra jest tak dobra jak miała być. Aha jakos na na moim starociu działa dobrze stary intel PD 2x3 ghz i 8800 gt

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Grałem w 2009 roku ale tylko 2 miesiące bo nie chciałem płacić abonamentu. Wczoraj odmroziłem konto w wersji free i wszystko co zostawiłem zostało nienaruszone. Wracam do zabawy i serdecznie polecam każdemu, tym bardziej, że teraz można grać za darmo. W żadnym wypadku nie można tego nazwać demem. Zablokowanych opcji nie jest bardzo wiele, a zawsze można wykupić abonament na jeden miesiąc jeśli chce się z czegoś korzystać.

 

Warto jednak przy tworzeniu postaci mieć premium gdyż za free dostępne są tylko 4 klasy, a raz stworzona postać nie zostanie zablokowana nawet po wygaśnięciu subskrypcji.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...