Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M24 CA [Spring] - Tuning


Recommended Posts

Wiem że na forum jest już parę tematów o m24, jednak nic z nich nie wynika i sprowadza się do informacji o wymiane zespołu cylindra.

 

Ale do rzeczy, po wymianie cylindra, na mocniejszy chciałbym wstawić wzmocniony zestaw zespołu spustu do APS2, tylko czy pasuje on do M24 ? Niby jest napisane że do niej pasują cześci od APS2, ale czy w wypadku tej części też tak jest ? Ewentualnie czy można wymienić sam zaczep spustowy na wzmocniony (laylax lub PDI)

 

Drugie pytanie to czy wiecie jak sprawuję się komora hop-up od PDI (umożliwia montaż lufy precyzyjnej od AEG-a)

 

No i ostatnie pytanie. Jaki jest gwint w M24 na tłumik, wewnętrzny ale jaki rozmiar ?

Link to post
Share on other sites

Kolega ma stuningowane M24 CA. Mówił, że przy mocnej* sprężynie warto wymienić dźwignię zamka na stalową, bo mu standardowa pękła. Taka drobna rada od kumpla ;-)

 

*)nie mam dużego stażu technicznego w ASG, więc nie wiem co te wszystkie PDI, Mxxxx czy procenty oznaczają :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak więc dowiedziałem się że wzmocniony zestaw spustowy z fabryki PDI pasuje bez żadnych przeróbek (jakby ktoś też potrzebował tej informacji).

 

A czy ktoś może podać wzór wedłóg jakiego dobierało się dł. lufy względem obj. cylindra bo nie mogę znaleść tego na forum (albo czy lufa 650mm będzie odpowiednia dla cylindra z M24)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...