Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

Posiadam G36C JG.

Nie pytajcie dla czego - nie mam Semi.

A wiadomo, karabin trzeba przestrzelać na semi po strzelaniu.

I tutaj jest problem. Gdy próbuję oddać pojedynczy strzał, naciskając kilka razy szybko na spust, żeby silnik naciągnął sprężynę, i raz (jeszcze krótszy czas trzymania ) żeby spuścić sprężynę.

Otóż czasem gdy to robię, gearbox się "blokuje" tzn. Tak jakby silnik nie miał siły naciągnąć sprężyny. Tak jak przy przepalonych stykach.

W karabinie wymieniłem:

Szkielet na inny JG,

Styki na wyjęte z mojego AK.

Co robić?

Link to post
Share on other sites

Ja także mam taki problem z g36 rozebrałem go i nic nie widać żeby coś było uszkodzone styki w dobrym stanie jedynie co zauważyłem to lekko wyrobiona listwa dosyłacza a i jak złożyłem oddał parę strzałów i znów się zablokował zwolniłem anti-reversa i tylko naciągnął sprężynę. Nie mam bladego pojęcia co się dzieje.

Link to post
Share on other sites

Rozebrałem i zrobiłem taką mała przeróbkę przy sprężynie a dokładnie sprężyna była przymocowana do tłoka. Odciekłem kawałek dokładnie ten wypust od sprężyny i złożyłem teraz śmiga znów jak marzenie mam nadzieję ze jak najdłużej.

Link to post
Share on other sites

Wot technika...doprawdy bół głowy, dobra wytaczamy ciężkie działa. Jeśli nic nie kombinowałeś a działało to...eh...przychodzą mi 2 rzeczy do głowy, albo za mocno przykręcasz Gearbox (sic! ale możliwe, widziałem coś takiego w M15 CA) lub coś blokuje popychacz/dosyłacz i zębatka tłoczyska nie może wykonać cyklu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...