Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

bombaprojekt1hx9.th.jpgbombaprojekt2ch9.th.jpgbombaprojekt2ch9.th.jpg

 

Zasada działania jest w sumie prosta.. mamy w skrzynce zamknięty budzik którego stan widać przez szybkę plexi..

 

jest kilka uchwytów metalowych w środku.. jedna na obejmę.. i dwie by móc zamknąc całą skrzynkę.

 

Wkładamy do środka rowerową obejmę która ma kluczyk do kłódki. Bez otwarcia obejmy rowerowej nie da się wyciągnąc kluczyków.

 

Zamykamy skrzynkę i zatrzaskujemy kłódkę.. Od tej pory jedynym sposobem na otwarcie skrzynki i dostanie się do budzika jest otwarcie obejmy przez niewielki otworek przez co konieczne bedzie uzycia kleszczy i jakiegoś prętu do przekładania liczb..

Po otwarciu obejmy dostajemy się do kluczyków które wyciągamy na zewnątrz .. otwieramy kłódkę i rozbrajamy Budzik..

 

A to fotki prototypu który zbudowałem.. Przetestowałem.. działa:)

http://angelus2.fotosik.pl/albumy/443026.html#e

Link to post
Share on other sites

nie nie..

 

ta obejma jest super wypasiona za 30 zł z Kauflandu;]

 

Ma zmienny szyfr czyli za każdym razem pozostaje 9999 kombinacji i nie ma szans na rozkminienie szyfru.. :)

 

warto chyba dodać ze pomimo kosztów 30 zł za obejmę łączny koszt zrobienia tej bomby wyniósł mnie około 50 zł.

 

Można oczywiście zrobić to dużo ładniej.. zastosować zegar elektroniczny.. doczepić atrapę dynamitu na zewnątrz .. jakies kabelki itp ale ja juz po prostu nie chciałem w to dalej inwestować.

 

pzdr

Edited by Angelus
Link to post
Share on other sites

Cóż za akademicki brak wyobraźni... A od czego są scenariusze? Szyfr ma wrogi saper którego należy złapać i przesłuchać, szyfr jest w sejfie który trzeba znaleźć i otworzyć, kolejne cyfry szyfru są w różnych mijescach, do których trzeba dotrzeć... Masa możliwości.

Link to post
Share on other sites

nie przy takim ograniczonym dostępie:).. poza tym to co mówisz to w kiczowatych obejmach było ta jest naprawde elegancka

 

Mi znając szyfr rozbrojenie zajęło około 7 minut wiec daje wam to mniej wiecej poczucie jaka jest skala trudności

 

pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...