Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wspólne zamówienie na optykę


Recommended Posts

http://www.binocularsmart.com/scopes/pk-a-...igr-saiga.shtml

159USD za PK-A przy obecnym kursie dolara to jakieś 320 zł + - , pytanie moje czy ktoś zamawiał z tej strony ? Chciałem się spytać bo być może zrealizuje(my) zamówienie na kilka sztuk ruskich lunet itp.

 

Co chciałbym jeszcze wiedzieć?

formę płatności - paypal czy jak?

czy w ogóle opłaca się to robić - czy na granicy cła nie wrzucą?

 

Czy ktoś może realizuje takie zamówienie ?, to bym się dołączył do niego

 

Z góry dzięki za odp.

pozdr.

Link to post
Share on other sites

Jak cię złapią w Rosji na wywożeniu szpeju rosyjskiego to jest wtedy zonk bo w pociągach nawet są naklejki informujące. Nie wiem tylko czy to jest zakaz na tylko na mundury itd. czy na cały sprzęt. Mi się wydaję, że na cały.

Co do cen itd. to na pewno byłoby taniej tylko jak ktoś się nie zna to jak znajdzie miejsce gdzie sprzedają takie rzeczy? :)

A tak btw w Mińsku bodajże jest fabryka optyki i robią tam różne takie do kałaszy itd. Tylko nie wiem czy była by to znacząca różnica cenowa jeżeli doliczy się koszty dojazdów. Np. ceny biletów na Ukrainę strasznie duży jest. A hotele itd. to już w ogóle.

PS> Myślę, że lepiej wydać więcej i nie mieć problemów- kalinka optics :)

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jak ktoś by tam osobiście pojechał. Bo optyke na Ukrainie/Białorusi/Rosji można dostać prawie za darmo.

Ja słyszałem,że wkładanie ręki w ogień prawie nie boli ale najlepiej jakby to ktoś osobiście sprawdził.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem , to od ruskich trudno pagona za granice przewieźć , a robił ktoś zamówienie z kalinkaoptics? W kilka osob napewno coś może opuszczą...(z ceny) , tylko jak wsadzą do paczki kilka kamieni zamiast optyki (jednym zdaniem zrobią nas w bambusa - znając ruskich to jest to całkiem możliwe) to wtedy co?

Link to post
Share on other sites

Kalinka nie jest w Rosji...tylko w USA i kanadzie bodajże.

Dlaczego nie zadzwonicie /napiszecie do POSP.ru albo bezpośrednio do Belomo....z nimi bardzo prosto się załatwia - mi zawsze odpowiadali i mogłem kupić wszystko łącznie ze wskaźnikami laserowymi i innymi pierdołami - procedura łatwa...bo to i tak idzie przez stany amerykańskie albo Kanadę...płacisz PP albo przelewik.

Znając "ruskich" to z podziękowaniem ci ładnie to zapakują i wyślą... to nie jest Polska żeby w bambusa robić...

widocznie znasz innych "ruskich" niż np. -ja.

Edited by yakarov
Link to post
Share on other sites

Jak kogoś znasz/lub ktoś jest poważną marką/ tak jak kolega yakarow piszę nie ma szans, żeby cię oszukali tak jak piszesz... Zazwyczaj da się dogadać tak by pakowali jako prezent o mniejszej wartości oraz jako coś innego(np mundur to będzie odzież robocza:)) Tylko i tak te zamówienia grupowe to bez sens bo później po Polsce trzeba se będzie przesyłać dalej- co stanowi dodatkowe koszta.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...