Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RPG i Airsoft - Neuro 2008


Recommended Posts

Mam pytanie, otóż nie doszukałem się na podanej stronie jednej istotnej informacji: gdzie to wszystko się odbywa? Poza tym, bardzo fajny pomysł. Podręcznik do Nerki niegdyś znałem na pamięć... :P

Edited by kydrys
Link to post
Share on other sites

Koszt udziału w imprezie wynosi 15 zł od osoby. Fundusze te zostaną przeznaczone na następujące potrzeby:

 

- teren zostanie odpowiednio przygotowany i zostanie umieszczona na nim masa przeróżnych przedmiotów po przedwojennej cywilizacji. Przedmioty te znalezione przez graczy będą służyły do handlu wymiennego, będą to też przedmioty istotne dla scenariusza itd. Znajdzie się tu masa niespodzianek i rzeczy wartościowych. Po zakończeniu scenariusza – KAŻDY UCZESTNIK MOŻE ZATRZYMAĆ WSZYSTKIE ZNALEZIONE RZECZY, KTÓRYCH NIE ODDAŁ,WYMIENIŁ ITD.

- Oprócz różnych przedmiotów na terenie pozostaną poumieszczane pewne ilości amunicji (kulek BB)

- Zostanie przygotowane minimalne zaplecze sanitarne dla uczestników LARPa

- Po odbyciu scenariusza zostanie wydany posiłek, kiełbaski, pieczywo, naczynia jednorazowe itd.

- Zapewnimy wodę i napoje oraz alkohol dla osób pełnoletnich na afterparty

- Zostaną zapewnione nagrody w konkursie na najlepiej dobrany strój!

 

Wszystko jest napisane, trzeba uważnie czytać :-P

Link to post
Share on other sites

PKP dojeżdża do Piły stamtąd busem zaledwie 30 min drogi do Wałcza lub normalnie autobusem PKS ( Piła - Wałcz to zaledwie 28 km).

Co do ilości osób ciężko mi odpowiedzieć - możemy przyjąć 100 i więcej (robiliśmy już w Wałczu duże imprezy). Ale były to imprezy airsoftowe, w tym przypadku LARP jest tylko pokątnie związany z ASG i podejrzewam że zainteresowanie będzie mniejsze. Z naszych okolic podejrzewam, że zbierze się grupa 30 - 40 osób, a reszta zależy od zainteresowania ludzi właśnie taką imprezą.

Link to post
Share on other sites

Proponuję przenieść ten topic do bardziej odpowiedniego działu. Zapowiada się fajna impreza i byłoby dobrze, żeby uczestniczyło w niej więcej, niż podane 30-40 osób:).

 

 

Nam bardziej zależy co prawda na jakości niż na ilości osób, ale proszę moderatora o przeniesienie tematu do działu Imprezy w Polsce.

 

 

Dodam jeszcze, że informacja o imprezie została umieszczona również na różnych portalach związanych z RPG i Neuroshimą.

Edited by birk
Link to post
Share on other sites

Zawsze imprezy LARpowe opierały się bardziej na jakości niż ilości (stylizacja, wczucie się w klimat, założenie że strzelanie się jest dodatkiem bo to "nie je jebanka napierdalanka"). Przynajmniej te imprezy w których miałem przyjemność brać udział.

Link to post
Share on other sites

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą. Byłem również uczestnikiem wielu LARPów i powiem szczerze, że te małe, kameralne wspominam najlepiej. Od razu chcę przestrzec potencjalnych uczestników, że jako organizatorzy dopilnujemy aby ta impreza nie przerodziła się właśnie w jakąś "strzelankę-jebankę". Dokładamy starań aby zapewnić jak największy klimat w czasie trwania imprezy. Teren naprawdę jest duży do tego bagnisty i zarośnięty. Są pozostałości budynków więc miejsce będzie jak najbardziej przypominać okolice Neurshimowego Miami. Odpowiednio rozbite namioty, przygotowana tawerna, chata szeryfa a nawet specjalnie przygotowana bimbrownia braci Paca i Calita mam nadzieję oddadzą klimat osady Freedom. Ale i tak najważniejsi pozostaną uczestnicy - oni zdecydują swoim zachowaniem czy impreza będzie naprawdę udana.

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną impreza powinna liczyć około 30 osób razem z zaproszonymi VIPami - czyli mniej więcej tak jak sie spodziewałem! Zachęcam niezdecydowanych jeszcze do końca, zabawa będzie na pewno przednia!

Wszystkie informacje na bieżąco:

http://www.black-hawk.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=160 8)

Po 10 lipca zaczniemy zamieszczać opisy fabularne miasteczka Freedom i okolic.

Link to post
Share on other sites

Ja niestety odpadam. Zawirowania z poszukiwaniem pracy itp. itd. uniemożliwiaja mi wziecie udziału w tak zacnej imprezie bliskiej moim ulubionym klimatom (ile to razy widziałem Mad Maxa, Wodny świat czy Wysłannika przyszłości, tak samo z czytaniem "Ja, Gelerth" Pasikowskiego).

Link to post
Share on other sites

Może i mnie nie będzie na LARPie z powodu OldTown, które odbywa się w tym samym terminie, ale odwołam się do jednego stwierdzenia

- Zapewnimy wodę i napoje oraz alkohol dla osób pełnoletnich na afterparty
Z tym zapewnianiem alkoholu to może uważajcie, bo jeszcze przyjadą Wam BoBy z 3city i im raczej alkoholu nie zapewnicie :lol:
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chciałbym serdecznie podziękować uczestnikom imprezy. Zabawa była naprawdę super! Świetnie dobrane stroje i postacie stworzone do naszej zabawy. Można by tu wyliczać i wyliczać. Pozdrowienia dla Wielebnego i Floe no i dla świetnie wykreowanych Gangerów!

Dziękuję też chłopakom od nas za tak wielkie zaangażowanie w budowę miasteczka Freedom i świetne odegranie swoich postaci. Dziękujemy też za sugestie i pomysły co do następnej edycji - weźmiemy je na pewno do serca! Spotykamy się na pewno na następnej edycji Neuro!

 

Linki do zdjęć:

http://rapidshare.de/files/40039586/Neuro1.zip.html

 

http://rapidshare.de/files/40039836/Neuro2.zip.html

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...