Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK74 BOYI dziwna czesc


Recommended Posts

Mam mały problem mianowicie rozbierając body żeby wyczyścić hop-up'a wypadła mi taka dziwna plastikowa część przypominająca literę "L" (u góry ma takie małe wycięcie) i nie mam pojęcia gdzie ona była:/ Jeśli ktoś by wiedział to prosił bym o pomoc.

Link to post
Share on other sites

tak myślałem ale go nie mogłem tam nigdzie wepchnąć:/ i nie mam pojęcia w jakim był położeniu, może ktoś ma AK74 i mógł by zrobić zdjęcie jak to tam jest??!! Będę bardzo wdzięczny.

 

Włożenie go jest naprawdę ciężkie, wkładasz go ożebrowaniem do doły, węższym końcem w kierunku kolby, występ na jego końcu musi opierać się o komorę HU lekko z boku. Ja u siebie lekko oszlifowałem spód tej części i wtedy wchodzi łatwiej.

Podstawa jest bardzo dokładne dociśniecie komory do geargoxa, kołnierz powinien wejść w gearbox aż do kryzy.

Ogólnie życzę powodzenia, mi zajęło to sporo czasu o nerwach nie wspomnę.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja to tylko jednej sprawy nie rozumiem czy w polsce umiejętność czytania schematów budowy zanika?? Na ostatniej stronie instrukcji od Boya jest schemat całego karabinu w wszystkimi częsciami i owa część wystepuje tylko raz. Wystarczy zobaczyć ten schemat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...