Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tafi

Użytkownik
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

 1. tafi

  AIMS

  AIMS po pewnych zabiegach stylizacyjnych.
 2. Dwie inne stylizacje, tntalek wersja wcześniejsza i wersja późniejsza. Wymiana kolanka rury gazowej w planach... nie wiem czy warto zmieniać kolbę?
 3. Firma Krebs oferuje podobno zestawy do samodzielnego montażu... między innymi i coś takiego. Jest również wersja z "normalnym pogrzebaczem".
 4. tafi

  AK 74

  Łoże założyłem jedynie w celu sprawdzenia czy pasuje... no i już tak zostało. Bardzo stabilne i bardzo poręczne. Replika sprawdziła się w "boju". Niby prosta modyfikacja a dała sporo satysfakcji, ciekawe czy ktoś założył to również w ostrej wersji? PS. Dla repliki Beryla zakupiłem drugi komplet. ;)
 5. Tak sobie patrzę na tego Jantara... gdyby chwyt przedni przesunął jeszcze trochę do przodu to wymiana maga wcale nie jest taka karkołomna. No i kolba jak dla mnie powinna być wcześniej, w połączeniu z przesuniętym do przodu chwytem... nie było by tak źle. Wnioskuję na podstawie eksperymentu z AK-74M ze złożoną kolbą (ramową). Problem jedynie przy leworęcznych (a ja taki jestem) co z łuskami... zawsze mi po hełmie waliły jak odbywałem strzelanie.
 6. tafi

  SCAR-L [BOYI]

  U mnie siedzą bez najmniejszego problemu... ale HC. O ile pamiętam LC nie chciały dobrze podawać kulek, musiałem je dociskać.
 7. Na problem wypadającej kulki znalazłem prosty patent, gumowa nakładkę na komorę HU i kulki już się nie klinują. Zrobiłem ja bodaj że z jakiejś zatyczki od opakowania lufy precyzyjnej. Gumowa nakładka blokuje od góry kulkę w szczękach magazynka i zapobiega jej wypadnięciu.
 8. tafi

  SCAR-L [BOYI]

  Po ostatniej strzelance dołączyłem do grona osób które straciły ucho od kolby. Po wstępnych oględzinach wywnioskowałem że scar zakończył swój żywot... Opcja ze stałą kolba jakoś mnie nie przekonała. Wczoraj znalazłem rozwiązanie, mam nadzieje że skuteczne. Zrobię fotki i ocenicie jak to wygląda, kolba funkcjonuje normalnie, składa się i sztywno siedzi w zatrzasku. Potrzebne materiały to trochę poxipolu i drut stalowy.
 9. Kicpa wrzuć trochę fotek tego Aresa. Jakoś nie znalazłem niczego poza linkiem do sklepu ;)
 10. Też jestem ciekaw tego doświadczenia. Czy warto inwestować w ten mag do wella?
 11. A nie masz przypadkiem zmienionych zębatek na CA?
 12. Ja jeszcze ostatecznych testów nie porobiłem ale to co udało mi się przeprowadzić po wymianie lufy i gumki wskazuje na dość dobra powtarzalność i zasięg zbliżony do 70m. Jak będą stosowne warunki to sobie postrzelam z miarką i podam dokładniejsze ustalenia.
 13. ... TAK... może nie tyle sama kolba co jej mocowanie.
×
×
 • Create New...