Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tuning 1911 na podobiznę colta z filmu "wanted"


Recommended Posts

Witam!

 

Ostatnio przybyłem do kina na film "wanted-ścigani".

Najbardziej w tym filmie zainteresował mnie przerobiony colt 1911 używany przez Angelinę Jolie. Proszę o pomoc, ponieważ bardzo chciałbym upodobnić jeden z modeli coltów do tego z filmu.

Proszę o pomoc w wyborze okładzin, modelu itp.

 

Kilka zdjęć tego modelu:

http://wanted.scigani.filmy.aeri.pl/plakat...i.php4,id=22370

http://wanted.scigani.filmy.aeri.pl/plakat...i.php4,id=21580

W tej galeri też jest kilka zdjęć:

http://www.filmweb.pl/f386028/Wanted+-+%C5...ni,2008/galeria

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Okładziny to ewidentnie customy, zamek to samo, szkielet też jakiś dziwny, kurek od któregoś z Tacticali, spust raczej custom... Najlepiej byłoby zacząć od Western Arms, bo najłatwiej znaleźć do nich części zamienne, ale mam niemiłe wrażenie, że na taką klamkę musiałbym poświęcić równowartość ok. półrocznych zarobków. :P

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Ostatnie moje pytanie: Czy widzieliście gdzieś okładziny podobne do tych na zdjęciach?

(chciałbym możliwie na terenie RP) Na naszych sklepach nie znalazłem żadnych okładzin do colta.

Jakieś sensowne znalazłem tylko na ebayu.

 

Pozdrawiam :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Części jest naprawdę ogrom. Trzeba tylko wiedzieć czego szukać i czego oczekujesz. Nie zrobisz dokładnie takiego samego pistoletu. Magazynek długi to tylko Western Arms. Do Coltów 1911 innych producentów są tylko krótkie. Spust musisz kupić pełny i wywiercić otwory. Kurek można dostać zarówno do Marui jak i Western Arms. Kompensator można dostać choć nieco inny niż ten - znów wymagana będzie Twoja ingerencja. Szkielet ma niestandardowy kabłąk. Jeśli porywasz się na taki projekt to jako model bazowy startowałbym od tego: http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...t_WA%20Handguns

 

Wymienić zamek i szkielet na metalowe i wedle uznania pójść z nimi do grawera. Spust jak już wyżej napisałem, podobnie kurek. Kompensator zeszlifować na srebrny kolorek. Do tego na ebay'u znaleźć aluminiowe okładziny rękojeści czyste i dać do grawerowania aby pasowało do reszty. Ogółem dość trudny projekt i niewykonalny w 100%. Jeśli masz kasę i chęci to może lepiej wymyśl sobie własnego customa. Aha, sporo części do ostrego colta 1911 i jego odpowiedników pasuje do replik WA i TM. Na Arniesairsoft.co.uk. masz 2 tematy ze zdjęciami 1911- stek, w sumie ponad 400 stron z przełomu kilku lat, z których dowiesz się w sumie wszystkiego co można na temat customowych airsoftowych coltow 1911 i pochodnych.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Mam pytanko. czy idzie dostać takie ( hmmm jak to nazwać, nie mam pojęcia jak to sie nazywa) przedłużenie lufy jak w tej replice Klik! ?? najlepiej gdyby bylo takie coś ( o ile mozna to dostać) w polskim sklepie. jeśli ktoś się z tym spotkał prosiłbym o link, ja nie mogłem znaleźć.

Edited by wajser
Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź, wcześniej poszperałem i znalazłem co to jest :P Kompensator do asg idzie dostać i to nawet do colta, problem w tym, że nie jest on zbytnio ciekawy i kosztuje 170 zł ( za kawałek niklu :P ). Kolega mnie bardzo zaciekawił tym projektem i poszperałem trochę w necie. Więc tak

-okładzina gładka z aluminium nie jest problemem na ebayu jest tego multum,

-kompensatory znalazłem tylko na wgc ( mniej więcej takie same ),

-magazynek także na wgc,

-spust i kurek na UNCompany.

Podsumowując : jeżeli masz dosyć sporo kasy i chęci to jesteś w stanie zrobić podobną ( na pewno nie identyczną ) replikę, najprawdopodobniej największym problemem byłyby grawery.

A więc panowie i panie poświęcamy jedną miesięczną pensje i do roboty :)

Pozdrawiam ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...