Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, chciałbym pomalować swoją gietke i szukam jakichś fajnych wzorów, ale szukałem szukałem i nic znaleźć nie mogłem, jedyne co to na filmiku i to jedynie połowa broni pokazana...

 

http://www.youtube.com/watch?v=m-GjwACVSUU...feature=related

 

0:20

 

Wiem, że to prawdziwa armia i w ogóle, ale czy gdzieś można taki wzór podpatrzeć i jakiej farby najlepiej używać, akryl w sprey'u?

Link to post
Share on other sites

Co do farb to np. amerykański Krylon albo norweski NFM (ten ostatni bardzo łatwy do dostania na allegro, Krylon pojawia się rzadziej). Ja osobiście repliki maluję farbami modelarskimi przy pomocy aerografu.

 

 

Odezwij się do mnie na priva, to prześlę Ci kilka fotek moich własnych projektów i fotki malowanych replik znalezione w necie.

 

Jeżeli pod nazwą "gietka" masz na myśli G36 (a nie G3) to mam zdjęcia malowania, które do tej repliki cholernie pasuje :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

"Ja replikę maluję zwykłym sprayem akrylowym" - nie polecam. Schnie dobę (Montana 30 sekund).

 

I na dodatek Montana 3 razy tańsza a trzyma sie tak samo jesli ktos dobrze poloze warstwy i dobrze przygotuje nawierzchnie pod malowanie

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...