Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

javelin

Użytkownik
 • Content Count

  1,013
 • Joined

 • Last visited

 1. I nawet przy publikacji swoich wypowiedzi "w wolnych mediach" radzę uważać na słowa - pamiętajcie, że "moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka". Naruszenie dóbr osobistych zawsze może zostać "ścignięte", niezależnie od tego gdzie miało to miejsce. Taka dobra rada z mojej strony :)
 2. Prawda, wszystko zostało już w zasadzie wyjaśnione, a sytuacja się mocno wyklarowała po wyjściu na jaw kilku faktów :icon_smile: Teraz to tylko "kasztanienie" zostało :icon_smile:
 3. Eeeee... Sorry, ale gdzie Ty w moim poście widzisz cokolwiek na temat wyłudzenia :icon_eek2: Czyli wracamy do tego, co drążyłem w całym moim poprzednim poście. MYLISZ SIĘ, jeśli uważasz że masz prawo pisać takie opinie. To nie jest kebab (którego przykład podałeś wcześniej), że może Ci nie smakować, mimo że jest wykonany z najlepszych składników. Smak to odczucie czysto subiektywne. W rzypadku towaru takiego jak ASCU - jeśli działa tak jak w opisie i wygląda tak jak na zdjęciach, to walenie negatywnej opinii "bo taki mam kaprys" jest bezzasadnym oczernianiem i sklep ma pełne prawo doc
 4. Od dłuższego czasu ekstremalnie rzadko zaglądam na to forum, ale że koledzy podrzucili linka to poczytałem. Jak dla mnie pismo od GunFire w 100% zasłużone. A dlaczego? Sam to jasno udowodniłeś swoimi postami: Abstrakcyjny, to jest tok Twojego rozumowania chłopie. Z tego co widać po Twoich postach, to zrobiłeś właśnie to, co wyżej opisałeś - otrzymałeś pełnowartościowy produkt a następnie napisałeś na jego temat negatywną opinię "bo tak" (a w zasadzie dlatego, że sam go zje*ałeś przy montażu). Dlatego GF nie tylko miało PRAWO usunąć (tudzież nie umieścić) te komentarze, ale naw
 5. W 2004 ILBE to była nowość i jeszcze rzadkość! Zdecydowanie więcej było MOLLE II, a także np starsze modele CamelBaków (Motherlode, BFM itp, ale stare wersje!).
 6. javelin

  PVS 21

  Nie ma szans. Swoją drogą - jeśli jesteś w stanie skołować sobie "obudowę" od PVS-21 to całego PVS-21 też powinieneś sobie ogarnąć :)
 7. javelin

  m240 gfc

  A co tam, odpiszę se po prawie równym roku :D Baza pod tuning bardzo dobra. Łożyska kulkowe bodaj 9mm, bardzo solidne i z dużymi kulami :) Stockowy tłok z pełnymi zębami stalowymi, żebatki też porządne. Mosfet w standardzie, a sam szkielet to porządny masywny kloc. Zresztą - w USA, pod szyldem Echo-1, sprzedają tą replikę w pakiecie z dwiema sprężynami (są szybkowymienne) - M110 i M140. Więc można coś z tej repliki wycisnąć.
 8. Mam Sordiny. Nie mam niestety porównania w działaniu z oryginalnymi ComTacami, więc nie wiem, czy któreś z nich działają lepiej lub gorzej. Wiem natomiast, że Sordiny są lepsze przy noszeniu pod hełmem - mniej odstają na boki, więc lepiej mieszczą się pod skorupą. Do tego w sprzęcie MSA jest też wersja Liberator, która pałąk ma na potylicy/karku, a na górze głowy tylko opaskę z materiału, więc tu już wygoda przy użytkowaniu z hełmem jest nieporównywalnie lepsza. Co do użytkowania z radyjkami - trzeba kupić odpowiednie PTT, pasujące zarówno do słuchawek jak i do radia. Generalnie dużo tego
 9. Eeee, no akurat w czasie, jak powstawał ten wątek, kumpel wystawił na allegro komplet włącznie z pokrowcem na plecak za 700zł kup teraz... Widać założyciel tematu słabo szukał. Komplet wisiał ze dwa dni, dopóki nie kazałem kumplowi zdjąć aukcji :)
 10. Ja na strzelaniu nr 2 rzadko kiedy wystrzeliwałem więcej niż 4 naboje, ale jakoś dziwnym trafem i tak wolę broń o mniejszym odrzucie i podrzucie, do której amunicji mogę zabrać większą ilość.
 11. javelin

  m240 gfc

  W tym ustrojstwie jest niestety jeszcze gorzej niż przy M60... Jedyny w miarę znośny chwyt przy strzelaniu z klęczącej lub stojącej, to z lewą ręką trzymaną centralnie pod repliką i podpierającą giwerę od dołu na wysokości magazynka. Niestety jeśli ktoś dba o realia, to taki chwyt odpada, bo w tym miejscu, od spodu jest wyrzutnik łusek... Ja robię tak, jak podpatrzyłem na filmikach na YT z udziałem Marines i chłopaków z US Army - chwyt przymocowany do lewej bocznej szyny. Da się wtedy wygodnie strzelać z biodra lub z kolbą pod pachą, a na krótko można nawet przyłożyć kolbę do ramienia i pu
 12. javelin

  m240 gfc

  Przesyłka, podobnie jak i replika, była gratis :P
 13. javelin

  UBACS

  http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,64918.0.html Tu jest nieco o farbowaniu UBACSa.
 14. Myślę, ze Arafat zna takie patenty i gdyby go to satysfakcjonowało, to nie pytałby na forum :)
 15. Jak dla mnie jest to ukłon w stronę ludzi, którzy są albo zbyt głupi albo zbyt leniwi, żeby zwyczajnie, po ludzku przeczytać posta opisującego zasady obowiązujące na danej akcji. Na prawdę chcecie takich ludzi na swoich imprezach? :)
×
×
 • Create New...