Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Dziś dostałem z Taiwangun przesyłke z tą repliką. I już jest problem.

Po wystrzeleniu 1 magazynka wszystko było ok. Po 15 munutach przerwy

załadowałem kulki (jedno ładowanie gazu powinno w teorii wystarzczyć na 40+

kulek )i po 2 strzałach zamek poruszył sie może z poł centymetra do tyłu i

cały gaz uleciał. Teraz po 3-4 strzałach dzieje sie tak ciągle. Zamek

odskakuje na poł centymetra w tył i prychniecie gazem (magazynek w pełni

naładowany gazem). Nic nie robiłem z ta replika (nie rozbierałem jej ) jedynie

założyłem uszczelke na zaworek do ładowania gazu. Prosze o szybka

odpowiedź co sie mogło stać bo to troszke irytujace :/ Nówka sztuka a już jakiś zgrzyt :/

Link to post
Share on other sites

Uszczelka na zaworze napełnieniowym powinna mieć nie więcej jak 1mm, sprzwdż ile ma Twoja.

jedno ładowanie gazu powinno w teorii wystarzczyć na 40+kulek

LOL, nie w tym modelu ;)

 

Przesmaruj górny zawór.

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że uciaka właśnie w okolicach zamka nie zaworu.Chdź może sie mysle cięzko powiedzieć. Ehh nie mam w tej chwili smaru sylikonowego w domu (tego typowego w sprayu) ... jakiś inny smar sie nadaje akurat do tego ? No nie wiem WD-40 ? (nie bić nie mam pojecia). Mam też ewentualnie smar sylikonowy w tubce do kółowrotków ... ale nie wiem czy sie nada ...

Edited by Aranos
Link to post
Share on other sites

"Smar ten zawiera ropopochodne, gdyż zawiera wazelinę która jest produktem otrzymywanym z ropy naftowej." - zawiera :( czym to grozi ?:( (ofc jeszcze nie uzyłem go czekam na odpowiedz a jak nie to poprostu przejade sie w pon i kupie ten co trzeba). Mam nadzieje ze smar pomoże bo to już 2 rzecz z Taiwanguna ktora bym odesłał :( (pierwsza przez pomyłke ale też odsyłałem)

Link to post
Share on other sites

Problem nie jest sam smar bo ten moge zakupić. Chodziło bardziej o czas bo nastepne kilka dni pracuje po 12h i nie mam jak zajechać do sklepu. Temu pytałem o jakis zamienik by sprobowac zawor przesmarować a jak by to nie pomogło to bym odesłał do Krakmanow. Jednak nie zaoszczedze czasu - mowi sie trudno na MilSimie bede bez broni bocznej (albo wezme spreżynke). Ale dzieki za odpowiedźi jestem wdzieczny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

A ja tak zupełnie z innej beczki - Aranos mam do Ciebie pytanie odnośnie beretty. Kupiłem używaną, i niestety uszczelka która jest na głowicy tłoka się zepsuła, wiem ze przy zakupie nowej dostaje się broszurkę od BELLa na której są ponumerowane wszystkie części, czy mógłbyś dla mnie sprawdzic jaki numer ma ta uszczelka :) ? Z góry bardzo dziękuje ;) !

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...