Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam . Przeszukując internetowe sklepy i giełdy nie mogę wypatrzeć kabury udowej LEWOSTRONNEJ w kolorze Woodland na średnie pistolety ( Beretta , Glock 17 ) do 100 maks 150 zł . Jeżeli sie ktoś natknął na taki ewenement to prosił bym o linki .

 

Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

MIWO Praszka. Polecam w 100% można przystosować na prawą jak i lewą stronę. Kosztuje jakieś 70-80zł + 16 przesyłka. Wykonanie porządne, ale niestety w boju jeszcze nie testowałem. W każdym razie produkt wygląda na solidnie uszyty żadnych nitek i innych takich.

Link to post
Share on other sites

Jak to nie? A DPM woodland? Pantera woodland?

 

Heh... Pantera, to Pantera, a DPM, to DPM. Większość kamuflaży ma odmianę leśną, ale WOODLAND (jak stoi w tytule) to samo w sobie określenie konkretnego amerykańskiego kamuflażu.

 

A wracając do tematu - zastanów się nad kaburą w oliwce, do woodlanda będzie pasować (i do większości innych camo w razie czego), a zdecydowanie łatwiej taką dostać (choćby na MIWO), czy tu:

 

KABURA

 

Pozdrawiam,

MAG

Edited by mag
Link to post
Share on other sites

Heh... Pantera, to Pantera, a DPM, to DPM. Większość kamuflaży ma odmianę leśną, ale WOODLAND (jak stoi w tytule) to samo w sobie określenie konkretnego amerykańskiego kamuflażu.

 

No właśnie na to chciałem zwrócić uwagę - mówimy woodland, ale nie jest to do końca poprawne. Brytyjski Disruptive Pattern Material również występuje w "woodland pattern" - tak samo jak Battle Dress Uniform. Oba mundury występują również w patternie pustynnym - podobnie wz.93.

 

Odnośnie kabury - zdecydowanie oliwka będzie lepiej pasowała. Zwróć uwagę, że kamuflaże niekontraktowe mają zwykle inne odcienie a nawet kolory i wzór niż oryginalne. Szczególnie te tanie. Np. "woodland" w patternie 83 - po prostu koszmar. Z tego powodu oliwka wygląda dużo lepiej. Pomijając fakt, że oporządzenie oliwkowe pasuje do wszystkiego.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dziękuje wszystkim za pomoc . Zmieniłem swoją koncepcje postanowiłem pozostać przy polskim mundurze a co za tym idzie reszta wyposażenia czyli kabura MUDPIL , kamizelka (jeszcze dokładnie nie wiem która) , CAMELBACK 2 itp będą w WZ 93 PANTERA

 

Dziękuje jeszcze raz PZDR :-P

Edited by siwaszek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...