Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wish

Użytkownik
 • Content Count

  757
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

8,558 profile views
 1. https://strzelnica.com.pl/17-karabinmaximsokolov1910semiauto.html Kupić nie problem, tylko jak przerobić na 6mm. Czytam cały wątek i zazdraszczam udziału. Nie moge sie doczekać kiedy w końcu uda mi się dotrzeć na ww1.
 2. Jakoś nie bardzo mogę sobie przypomnieć te ciepłe schrony. Bardziej kojarzę, zimno, ciemno do domu daleko. Aaaa no i granatów trochę było. Ale może po prostu o różnych grach myślimy.
 3. Dieppe, Dieppe i po Dieppe. Bawiłem się świetnie więc ogromne podziękowania dla Dominika, że po raz enty mu się nie chciało, a zrobił dla nas świetną grę. Żeby mi tak gry wychodził jak mi się chce to by było super. Co do samej rozgrywki, zasady proste, zadania jasne o początku do końca. Sojusznicy bojowo nastawieni, przeciwnicy rządy krwi...yyyy siniaków...no w każdym razie nie chcieli nam ułatwiać życia. Teraz kilka osobistych wycieczek @Meisterprzepraszam, że musiałeś mnie upomnieć, serio nie poczułem, rzucając granat w Ciebie tak się na tym skupiłem, że nie poczułem tych Twoich
 4. Czytam posta powyżej, i tak nie do końca rozumiem. Gry są w sobotę, żeby niedzielę móc spędzić w domu z rodziną. Często bywa tak, że zbieramy się z chłopakami o 18/19 i ruszamy w trasę żeby być na miejscu na noc. Rano gra i powrót w godzinach nocnych do domu. Pit z Gdańska potrafi noc w pociągu spędzić, rano ktoś go z dworca odbierze i na wiele gier docierał. Trochę wolnego w piątek braliśmy gdy gra startowała np o 22 i o 21 trzeba było być gotowym wyszpejowanym. No ale takich gier wiele w roku nie ma. Na dieppe, też wyjedziemy w piątek o 19 przekimamy w samochodzie/pod namiotem, że
 5. No to mam finalny komunikat. Zebrało się nas 13 niemców i 11 aliantów. Czyli trochę za mało. Z tego względu niestety jestem zmuszony odwołać grę. Nie ma sensu rozgrywać na siłę bo gra może się okazać kompletnym niewypałem. Cóż, teren jest, scenariusz jest, więc tylko graczy trzeba zebrać, także ustalę nowy termin i ponownie ogłoszę zapisy. Pierwszy pomysł to przełom kwietnia/maja przyszłego roku. Osobom które wpłaciły, kasę postaram się zwrócić jak najszybciej. Jeśli do kogoś nie trafi zwrot do końca przyszłego tygodnia, proszę o informację.
 6. Weekend niestety nie przyniósł wysypu zgłoszeń zgłosiły się zaledwie dwie osoby a właśnie odpadła jedna więc stosunek sił 9:8 dla wojsk osi. Mogę tylko powiedzieć, że szkoda, że tak to wygląda bo wiele wskazuje, że gra się nie odbędzie ze względu na brak chętnych. A na kolejnej wizji lokalnej ponownie przekonałem się, że teren cały czas ma coś nowego do zaproponowania. "Odkryłem" kolejne bunkry z czego pewno jeden zostałby włączony do gry. Cały czas liczę na to, że uda się zebrać minimum graczy.
 7. Kolejny update. Po stronie osi 9 osób w tym dowódca i dwóch medyków. Po stronie alianckiej 7 osób w tym dowódca, medyk, saper i jedno radio. Wciąż słabo a czasu co raz mniej. Cieszy połowa składu u niemiaszków, ale połowa to wciąż dużo za mało. A gdzie podziali się dzielni alianci? Zegar tyka.
 8. Mam kolejne wiadomości, udało się znaleźć dowódców obu stron. Dzięki czemu za jakiś czas będę mógł im wysłać plan działania i informacje dotyczące rozgrywki. Na początek dostaną je tylko oni, być może będą mogli podzielić się z Wami pewnymi informacjami, a część będzie tylko dla nich. Gorszą informacją jest to, że wciąż brakuje chętnych. Na ten moment 9:7 dla nNiemców, a to i tak daleko do minimum. Rozmawiałem wczoraj z jednym dowódców i wspólnie uznaliśmy, że to minimum 17 osób musi zostać spełnione, żeby gra miała sens. Przy mniejszej ilości graczy rozgrywka nie będzie miała sensu. Także t
 9. No panowie, różowo nie jest. Stosunek sił przez prawie tydzień niewiele się zmienił 7:4. Wciąż daleko a czas ucieka. Mam nadzieję, że to tylko wakacyjny marazm i już w przyszłym tygodniu będzie to wyglądać lepiej. Czekam na kolejne zgłoszenia. Na koniec przyszłego tygodnia fajnie by było widzieć połowę zgłoszeń. To jak? Damy radę?
 10. Kolejny mały update po weekendzie. Mamy kolejne zgłoszenia co cieszy. Niestety bardzo mało. Stosunek sił 7-3 dla Aliantów. Wciąż daleko do minimalnej ilości. Kto może niech zachęca kolegów do udziału. Nowa formuła rozgrywki. Będzie ciekawie. Sztabówka, z działaniami małych oddziałów, ale zakładam, że sporych starć nie zabraknie. Wszystko będzie zależeć od graczy.
 11. Do granatów gammona na Norwegię wsypywałem popiół. Do samoróbek granatów rolka po papierze, petarda, wsypywałem wymieszne kulki z popiołem. Zdziwiłem się gdy dostałem kulką stojąc jakieś 7-8m od granatu. Pierwszy test na dystansie 3m 3-4kulki 5m pudło 7/8m jakaś zbłąkana kulka mnie trafiła. Test w kąpielówkach więc ją poczułem, w mundurze na pewno nie.
 12. No Panowie co jest? Przez weekend tylko jedno zgłoszenie...słabo. I stosunek sił 4:1, uchylę rąbka tajemnicy, alianci już mają przewagę.
 13. Wade, szkoda. Liczyłem, że przyjedzie jedne pełna drużyna US, a gra nastawiona właśnie na operowanie w takich małych grupach. Może następnym razem się uda. Pojawiają się wpłaty więc można mówić, że coś się zaczyna dziać. Liczę, że w najbliższym czasie uda się zgromadzić minimum i będziemy się tylko martwić o pogodę :)
×
×
 • Create New...