Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Scorpion Bite 2004" - Propozycja



Recommended Posts

No i tak się wszystko pieprzy.

 

Dzisiaj rano dostałem telefon z Urzędu Miasta Rzeszowa że las na terenie którego mają odbyć się manewry nie podlega już prezydentowi Rzeszowa w związku z czym jego zgoda nie ma tu nic do rzeczy. W związku z tym z prośbą na zezwolenie na organizacę muszę się zwrócić do gminy Tyczyn o pozwolenie na co jest już troszku późno. Jutro postaram się tam skoczyć ale w związku z zaistniałą sytuacją obawiam się że manewry będą ograniczone maksymalnie. Odpadną wszelakie szarfy, jedzenie czy picie, ale za to uszczęśliwię tych którzy chcieli za darmo.

 

Ja po prostu nie pier****. Policja wysłała mnie do prezydenta który musiał się skonsultować z obroną cywilną która potrzebowała opini prawnika który zwarał się w tej sprawie do policji. ARGH!

A na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili że nie mają z tym nic wspólnego.

Pochlastać się można.

 

Koniec końców manewry i tak będą.

 

Zbiórka o godzinie 0900 pod pomnikiem na przeciwko Hotelu Rzeszów. No wiecie na rondzie w Rzeszowie stoi taka wielka <żeński narząd rozrodczy>. No to pod tym pomnikiem.

Mają stawić się wszyscy zainteresowani manewrami. Osoby zmotoryzowane równierz. Przydzieleni zostaną piloci którzy poprowadzą kolumnę samochodów na poligon. Reszta musi mieć kasę na bilety (1zł student, 1,15zł uczeń, 2zł normalny + 50gr jeżeli kupiony w autobusie).

Prosiłbym o nie afiszowanie się z giwerami. Mundury oczywiście, ale wszelką broń proszę pochować do plecaków.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

O godzinie 0937 jest bus w kierunku poligonu. Dziesięć minut wcześniej trzeba być na przystanku by kupić bilety. Do tej godziny czekamy. Później wymarsz i nic nas nie powstrzyma. Dla spóźnialskich zostanie jedna osoba i doprowadzi wszystkich na miejsce autobusem o 1002. Przypominam o nie afiszowaniu się z giwerami.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dziekujemy za swietna zabawe :-)

 

Najlepiej podobal nam sie scenariusz z teczka :-)

 

 

 

 

Aczkolwiek myslelismy ze bedzie wiecej ludzi ;-) ale i tak nam sie bardzo podobalo. Jeszcze raz dzieki.

Wkrotce udostepnimy nasze fotki.

Link to post
Share on other sites

no nikt nie mowil ze mial to byc scenariusz w stylu WZGORZE ZLAMANYCH SERC. No to wykazalismy sie pomyslowoscia i zaszlismy wroga od tylu.

 

Tak pro pos to my tez niezle zesmy sie ozapier...li zeby ten caly teren obejsc od tylu :-) jednoczesnie stracilismy w trakcie oczywiscie orientacje gdzie jest przeciwnik co zabralo nam troche potem czasu zeby was wszystkich odnalezc :-)

Link to post
Share on other sites

Cieszę się że się podobało. Mam nadzieję na powtórkę za czas jakiś. Może tym razem sobie wreszcie postrzelam. A co do ludzi to sorrki. Dębica zawiodła i jeszcze z Tarnowa tylko dwie osoby wdepnęły. A liczyłem że 30 osób się uzbiera :(

Tak czy inaczej dziękuję za wizytę i do następnej wymiany kulku.

17 - Tarnów - JIHAD!! UHAHAHAHAHA!!

Link to post
Share on other sites

Chopin qrde jak zrobicie chlopaki w jakims przyzwoitszym terminie to i ja sciagne z W-wy pare osob (wpadliscie nam termine w nasze manewry).

Bylismy gotowi wpadac do was na wczesniejszy termin... ale nastepnym razem sie postaramy.

Link to post
Share on other sites

Dziki, wiem, przecież gadaliśmy o tym:)

w sumie to ze wzglęgdu na chaotyczno-psychopatyczne dziłania jednej o osób w rzeszowekim środowisku cięzko mi jest wpływac na jakiekolwiek terminy, ale obiecuje że jak tylko coś będę wiedział to będę dawał znać odpwoiednio wczesniej :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...