Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Real-Capy stara a M16A4 G&P


Recommended Posts

Mam pewien problem. Otóż ze szczęściem na twarzy odebrałem paczuszkę z Real-Capami Star'a załadowałem kulkami (xtreme precision 0,23g) magazynek włożyłem do emki (najpierw oczywiście sylikon + ładowanie i rozładowywanie magazaynka) daje semi i ... lecą 2 kulki. Myślę sobie "bywa" strzelam następny raz i znowu 2 kulki i tak poleciało około 300 kulek (czasami pojedynczy strzał się zdarzał). Mam stockową lufe, komorę HU King Armsa i gumkę HU Systemy. Czy inni też mają taki problem?? Jeśli tak to jak go rozwiązaliście?? A jeśli nie da się rozwiązać to jakie magazynki byście polecali (takie które dobrze podają a miały jak najmniejszą pojemność)

 

PS. mid-cap G&Pi low-capy CA podają normalnie

Edited by Denton
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Podłącze się pod temat.

 

Czy ktoś wie czy metalowe magazynki low-cap PJ do M4/m16 będą pasować do M16A4 G&P i czy będą dobrze podawać? Wiem, że są trochę większe, w sensie, że wchodzą trochę ciaśniej niż inne nawet do mojej M4 PJ i nie wiem czy będą pasować, a myślę nad zmianą repliki z PJ na właśnie G&P i chociaż magazynki chciałbym zostawić stare bo mam już ich kilka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...