Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kombinezon czolgowy:]


Recommended Posts

Niewiem co robic szukalem ostatnio na mnie kombinezonu ale nieznalazlem mojego rozmiaru (pewnie niewiem gdzie szukac chcialem zamuwic na polskich stronkach)

wiec zaczelem szukac munduru no i znalazlem w wrocku w jednym sklepie:) no ale tera przeglondajac allegro spotkalem faceta ktury chce sprzedac kombinezon czolgowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21363592 jest uzywany!!!! zapytalem sie czy ma na mnie rozmiar no i okazuje sie ze ma no i niewiem tera co zrobic?? wole kupic kombinezon ale nowy ze sklepu jak mozecie to dajcie jakiegos linka, wracajac do allegro sprawdzilem komentarze jakie otrzymal sprzedajacy no znalazlo sie kilka negatywnych np:

 

Bluza nie nadaje sie do niczego.to są jawne kpiny z powaznych aukcji NIE POLECAM W ŻADNYM WYPADKU

[Odpowiedź z:czw 13 lut 2003 12:33:10 CET] KUPUJE SIE UZYWANE CIUCHY I WYMAGA NIEWIADOMO CZEGO ! MARUDA I TYLE . AAAAAAAAA NO I NIE UMIE CZYTAC OPISU . UZYWANE TO UZYWANE . NO NIE CZUJE SIE WINNY ...

wic co mi radzicie gdzie i ko kuipic????

Link to post
Share on other sites

hooah,

 

Ogólnie rzecz biorąc sam tego kombinezonu uzywam- zajebisty jest.

Sprawa druga, Bossowski to kawał chuja, więc najpierw poproś o dokłady opis towaru, dziury, pzretarcia, pzrebarwienia... tych kombineoznów nówek nie dostaniesz- stan moze być lepszy lub gorszy. Niech ci oisze kombinezon, bo za taka cene mozna w zajebistym stanie ogólnie kupić.

 

pozdrawiam

kapraluncio

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...