Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem m16 P&j


Recommended Posts

witam

mam problem z m16 p&j z metalowym body src mam założoną metalową komore hop up i do tego gumka guardera wszystko pięknie jakby nie to że karabin strzela na 25m i do tego ma taki rozrzut że z 15m nie można trafić seriąw 20cm słupek ;/

myślicie że przez gumke i komore hop-up może tracić tyle mocy ?myślicie że taka komora mi pomoże : LINK i do tego zmiana gumki na taką :LINK ?

 

pozdrawiam licze na odpowiedz ( której potrzebuje szybko) :-F

Edited by jakubbudz
Link to post
Share on other sites

ale mam jedno pytanie jeszcze mam ak74 cyma 0.31 nie ma jakiegos tam wielkiego przebiegu i wszystko ladnie ma nową komore hop up gumke i wlasnie nie przebija nawet ścianki od puszki czy tu winny jest gb ? ( powiem jednak ze mozna wycelowac w słupek o szer 10cm z 30>40m wiec nie jest źle . czekam na odpowiedzi pozdr :-P

Link to post
Share on other sites

Spadek mocy to może być wina wielu czynników. Objaw polegający na nie przebijaniu denka puszki nic nikomu nie powie o usterce. Akurat komory SRC są bardzo dobrymi komorami, więc raczej to nie tu był wałek.

 

Spadek mocy to może być wina wielu czynników. Objaw polegający na nie przebijaniu denka puszki nic nikomu nie powie o usterce. Akurat komory SRC są bardzo dobrymi komorami, więc raczej to nie tu był wałek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...