Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strój maskujący typu Yowee


Recommended Posts

Witam ;-). jako iż jest to mój pierwszys post na WMASG (mimo że gram w ASG już kilka lat) pozwole sobie na przedstawienie się. Mam na imię Piotrek, mieskzam w Pilznie (koło Dębicy, woj podkarpackie), działam w grupie M.G.R.T. gdzie mam zaszczyt pełnić role D-cy. Przepraszam ze wam tu "smęce" i zbaczam z tematu, już przechodzę do rzeczy... :)

 

Interesuje mnie czy ktoś robił już albo przynajmniej wie co nieco na temat jak stworzyć strój kamuflujący typu " Yowee" (zdjęcia stroju znajdują się na portalu SPECOPS (http://www.specops.com.pl/main.htm) a dokładniej w dziale o zielonej taktyce, artykuł "maskowanie" zdjęcie 2 od góry. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam wszystkich ASGowiczów :-)

Link to post
Share on other sites

Ghillie i yowee to nie są dwie różne rzeczy.

 

Nawet na tej podanej stronie jest wymiennie użyte.

 

To co jest tam na zdjęciu robi się doszywając kawałki materialu do gotowych elementów ciuchów albo nieudolnie próbuje się zszyć kombinezon bez doświadczenia i samo wyjdzie ;) ale czegoś takiego się raczej nie stosuje bo nie jest skuteczne - nie rozbije sylwetki człowieka tak jak powinno... frędzle są efektywniejsze.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...