Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wyborem kamizelki.


Recommended Posts

@oriasz - bądź sobą - wybierz Pepsi. Oliwka daje tylko +45 do lansu na zdjęciach a DPM +80.

 

Czasami mam wrażenie że na WMASGu potrzebne jest osobne podforum o nazwie "LANS - definicja, jak się lansować, foty, porady jak groźnie i pro wychodzić na zdjęciach"... a myślałem że sezon wakacyjny się zakończył na dobre a tu trwa i trwa ...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie koniecznie od razu Lans to, że ktoś podchodzi do tego poważniej niż jak do jebanek-strzelanek, nie znaczy, że robi to dla blasku fleszy i sławy. Zaraz polecą głosy za i przeciw i będzie bla bla bla.

 

Teraz do środowiska napłynęło wiele osób(przez ostatnie 6 miesięcy), po tym ja biegając w woodlandzie z UM21 na plecach zostałem przez jakiegoś ludka nazwany Marinesem, a kumpel w pustynnym marpacie został nazwany niemcem, to może jednak przydało by się jakoś oświecić nowych...

 

Co do koszuli i krawatu, zależny od marynarki ;)

Link to post
Share on other sites

W końcu zdecydowałem się na rozbudowę ALICE. (W sumie to ALICE używałem od roku ale miałem tylko: 2 ładownice pas szelki manierkę i zastanawiałem się nad inwestycją w inne kieszenie czy kupnem czegoś innego).

 

Dziś doszedł do mnie buttback ALICE ten: http://usarmy.pl/informacje.php?id=64

 

Może mi ktoś powiedzieć jak go należy dobrze zamontować, co zrobić z tymi za długimi paskami, do czego służą te 2 paski?(Podejrzewam że do podpięcia jakiejś karimaty(?)). I do czego służą te 2 "koła" z rzepem?

 

Na razie zamontowałem go na zaczepach do pasa i szelki podczepiłem pod te 2 ringi u góry nadupnika a przednie szelki do ładownic dobrze?

Link to post
Share on other sites

Bo trzeba przyszykować kreacje na sezon jesień-zima 2008

 

A co będzie modne w tym sezonie? :-F Dalej różne części umundurowania z PCU? ;-)

 

A tak na poważnie to Oriaszu poczytaj o różnych jednostkach, pooglądaj zdjęcia, dowiedz się cen itp i zacznij od początku zabawy w airsoft zbierać oporządzenie itp w jednym kierunku :0 Zaoszczędzisz na tym dużo kasy oraz po jakimś czasie będziesz miał ciekawy zestaw :) A tak to teraz wydasz raz kasę, potem znowu zmienisz zdanie i kupisz coś lepszego, a potem znów jeszcze coś lepszego :) A tak to kup sobie na początek mundur i zbieraj po woli i z głową sprzęt do niego ;)

Edited by Majkel86
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za rady Majkel86 i Pahaliah. Co do reszty to rozszyfrowaliście mnie. Dopóki nie osiągne +1000 do lansu nie wychodzę z domu a przed aparatem będę uciekał jak wampir przed czosnkiem 8) .

 

Wiadomość od Jacykowa, w sezonie jesień zima modne będą bułgarskie karmazynowe paso - szelki i arafatki w kolorze śliwki węgierki.

 

Sory za rozwalanie dyskusji, już się nie wtrącam.

Edited by oriasz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...