Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 DAO TM


Recommended Posts

Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada tą replikę i jak mu się sprawuje ? Nie chodzi mi tu o zasięg czy celność kulki - chce po prostu tą replikę bo podoba mi się Walther, jest AEGiem i od TM i tu pytanie czy jakość jest taka jak zwykle u TM i czy blow back jest po każdym strzale czy tylko po ostatniej kulce w magu ?

Link to post
Share on other sites

AEG to Air electric gun...z tego co wiem piszesz o Walter'rze na co2/green gas bo nigdy nie widziałem electric walter'a chyba że źle patrzyłem, jeśli mam racje to po pierwsze to nie ten dział a po drugie, tak jeśli masz napisane że posiada blow back to będzie on odskakiwał do tylu za każdym strzałem by załadować nową kulkę do lufy po wystrzeleniu maga zamek zostaje w tyle.By inni ją ocenili łatwiej będzie jak dasz linka.

Edited by gryncek1
Link to post
Share on other sites

Jest coś takiego - o ile się orentuje jest jeszcze Beretta 92MF od TM. Cały mechanizm został niedawno skopiowany do pistolecików JLSa za 35 zł. Generalnie zamek jest odbijany po kazdym strzale przy odgłosie kszuszącego się buldozka francuskiego. Chińskie klony mają ta cechę że są 100% ekologiczne - w okolicy 2 maga same się rozkładają :D. Podejżewam że TM jest tu o wiele lepszy, ale nie spodziewałbym się specjalnego szału.

Link to post
Share on other sites

AEG to Air electric gun...z tego co wiem piszesz o Walter'rze na co2/green gas bo nigdy nie widziałem electric walter'a chyba że źle patrzyłem, jeśli mam racje to po pierwsze to nie ten dział a po drugie, tak jeśli masz napisane że posiada blow back to będzie on odskakiwał do tylu za każdym strzałem by załadować nową kulkę do lufy po wystrzeleniu maga zamek zostaje w tyle.

 

Nie da się ukryć,że potraktowałeś mnie jak newbie co osobiście trochę mnie dotknęło.

Wiem co to AEG, co to ASG i co to gaziak. I tak jest Wather elektryczny co zresztą masz zapisane w temacie ( bo tak nazywa się ten model ).O BB spytałem bo nie chciało mi się wierzyć,że coś takiego by zrobili w replice na baterie.

 

By inni ją ocenili łatwiej będzie jak dasz linka.

 

Link : http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3021

 

W sumie te pistolety pojawiają się od czasu do czasu na Allegro i cena krązy około +/- 150 PLN czyli na kategorię łapie się w sam zraz ;)

 

W Specshopie mają to za 125 zł bez żadnych promocji ;) Szału nie chce tylko wygląd chce :P A plusem jest to,że jest od TMa i to nawet elektryczny. Warto więc w moim mniemaniu dołożyć 56 zł do tej wersji :) ( W Specshopie P99 spring kosztuje 69 złociszy )

Link to post
Share on other sites

Tak, zamek po kazdym strzale odskakuje od tyłu i nie po wystrzeleniu ostaniej kulki zamek nie pozostaje w tylniej pozycji. Jeżeli chcesz go kupić to weź pod uwagę że jest wyjatkowo baterio żerny. Widziałem coś takiego podczas zwykłego strzelania do puszek. Szału nie ma, pistolet raczej tylko i wyłacznie "na budynki" (praktyczny zasięg około 15m) albo do reprezentacji jako ciekawostka/obciąznik kabury. Względnie moze także słuzyć jako rekwizyt do filmu pod warunkiem że podmienisz odgłosy ;). Można w Tanich Militariach i na Airsoftguns.pl tanio kupić magazynki do podróbek JLS i VB. Uwaga nie przeładowywać bo zniszczysz replikę. Wkładasz maga i jechane.

Link to post
Share on other sites

Zwłaszcza że będziesz mógł strzelac w domu ;) bo kulka lekko się odbije i rykoszet niczego nie uszkodzi, a na dworze lekki zefirek może kulkę znieść na bok. Dlatego pisałem że to idealna replika "na budynki" - nawet strzelając auto z małej odleglości nikomu krzywdy nie zrobisz, a przez "blowback" frajda przeogromna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Blowback w tanim AEPie to faktycznie kupa zabawy, z tym że nie jest on tak dynamiczny jak w prawdziwych spluwach. Jest on wręcz relatywnie powolny. Osobiście poleciłbym ci najtańszego AEPa CM.030 ( Glock 18c), ale znając realia twoich potrzeb, to raczej wolisz coś na pokaz, jako rekwizyt. W związku z tym ten Waltherek TM to niezły pomysł, jednak można by tutaj kwestionować jego żywotność przez ten wszędobylski plastik. Ale z drugiej strony Glock 17 High Grade Tokyo Marui też jest prawie cały z ABSu, (pomijając lufę i sprężynę), a mimo to cieszy się bezawaryjnościa przez dosyć długi czas. Być może i w tym przypadku do plastikowych zębatek konstruktorzy TM dobrali odpowiednio słabą sprężynę, a kwestię zasięgu uzupełnia jak zwykle znakomity Hop Up (?). W każdym razie JLSy się psują, no ale JLS to chyba nie TM :-P .

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...