Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metalgun.pl


Recommended Posts

Nikt nie wyraził jeszcze swej opinii o tym sklepie, więc pozwolę sobie być pierwszym, który to uczyni.

 

16.09.08 zamówiłem w owym sklepie cm031c. Zapłaciłem z góry gdyż tak było mi wygodniej. Przelew został zaksięgowany następnego dnia a ja z uśmiechem wyczekiwałem kuriera (dostawa w 24 godz.). Czekałem do dziś tzn. do 22.09.08 czyli dokładnie tydzień. Okazało się, że opóźnienie nie było winą kuriera. Oprócz tego mogę się przyczepić tylko do tego, że w pudełku z repliką nie znalazłem karty gwarancyjnej. Poza tym ok. Ceny w metalgun.pl potrafią być konkurencyjne lecz jest to młody sklep a jego obsługa musi mu wyrobić dobrą opinię. Ja mogę ocenić ich na 3 w skali szkolnej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Ten sklep to jakaś porażka.

We wtorek dnia 18.11.2008 złożyłem zamówienie na replikę AKS-74U firmy Boyi, przesyłka kurierska za pobraniem. Przy zamówieniu zaznaczyłem że zależy mi aby replika doszła na weekend. Zamówienie potwierdziłem emailem zaraz po jego złożeniu. Przez następny tydzień sklep nie kiwną palcem przy zamówieniu, w trakcie tego czasu status zamówienia nie zmienił się, ciągle pozostawał jako "przyjęte". W końcu dnia 24.11.2008 napisałem email z pytaniem co się dzieje. Czekałem 24 godziny, potem wkurzony anulowałem zamówienie (nie mam cierpliwości do takich rzeczy, wolałem uniknąć dzwonienia i wysłuchiwania dziwnych tłumaczeń), odpowiedzi nie doczekałem się aż do dziś i pewnie się już nie doczekam. W efekcie replikę zamówiłem u konkurencji gdzie została wysłana w bardzo krótkim czasie i praktycznie jutro do mnie dotrze. Ja rozumiem 2-3 dni opóźnienia, tam też pracują ludzie ale żeby tydzień. Mogli odpisać lub zazdzownić. Ciekawe podejście do klienta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Dwa tygodnie temu zamówiłem karabinek,niestety zapłaciłem przelewem od tamtej pory zero kontaktu.Nie odpowiadają na meile nie można się dodzwonić poprostu zapadli się pod ziemię ,w poniedziałek składam doniesienie na POLICJĘ . Pierwszy raz się spotykam z takim olewactwem.Odradzam sklep.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...