Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S-System, AKM, AK74M


Recommended Posts

Boyi nie robi dobrych replik, nie miałem nigdy, ale słyszałem dużo... I to mu wcale nie schlebiało....

 

Po prostu pięknie, skąd możesz wiedzieć że boyi nie robi dobrych replik skoro własne doświadczenie opierasz tylko i wyłącznie na opinii zasłyszanej.

Żeby nie było OT. Sokol93 sam mam replikę M4 Boyi i nigdy nie miałem z nią jakichkolwiek problemów. Ostatnie repliki Boyi (seria wypuszczona przez krakmana) są jakościowo jak i pod względem osiągów dobre jak na chińczyki.

Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć co w M4 S-System Boyi jest wykonane z metalu? Bo na filmiku z Gunfire mówią, że wszytsko oprócz kolby i body, a jak pisze po sklepach to piszą ze tylko kolba nie jest z metalu? I co zmieniają u KRAKMANA - tylko bebechy czy body też? Bo zastanawiam się nad kupnem w COG. Jest w COG o 170 zł tańszy

Edited by sokol93
Link to post
Share on other sites

Bardziej opłaca się M4 kupić u KRAKMANA za 500zł czy od COG-ASG za 330zł - (u Krakmana są zrobione zmiany w GB) -

# głowica tłoka wymieniona na wzmocnioną kierunkową głowicę tłoka wraz z łożyskowaniem. Łożyskowanie powoduje łatwiejszą pracę sprężyny co wydłuża jej żywotność

 

# plastikowe łożyska wymieniamy na wzmocnione łożyska kulowe 7mm

 

# sprężynę na sprężynę (120 m/s), co ma odzwierciedlenie w większej mocy repliki

 

# plastikową prowadnice na wzmocniona prowadnica sprężyny z łożyskowaniem które powoduje łatwiejszą pracę sprężyny i daje kilka Fps-ów więcej

Edited by sokol93
Link to post
Share on other sites

PJ wersji PJ/BOYI to BOYI z modyfikacjami Krakamana i tyle. Czy jest warte ceny ocenisz sam :D

 

standardowe Boyi mają nietypową, bardzo sztywną sprężynę, przez co replika troche cierpi (większe obciążenia GB). Zmiany Krakmanów podobno dość mocno zwiększają trwałość bez straty osiągów. Kumpla M4 Boyi na standardowej sprężynie zjadło zęby na toku, po wymianie springa na guardera M120 sytuacja bardzo sie poprawiła. Spring kosztował chyba 50pln, tłok 40. Decyzję co do opłacalnosci podejmiesz sam, ale uwzględnij, ze bez tych zmian w krytycznym momencie na strzelance replika może Ci zrobić brzydkiego psikusa ;)

Link to post
Share on other sites

standardowe Boyi mają nietypową, bardzo sztywną sprężynę, przez co replika troche cierpi (większe obciążenia GB). Zmiany Krakmanów podobno dość mocno zwiększają trwałość bez straty osiągów. Kumpla M4 Boyi na standardowej sprężynie zjadło zęby na toku, po wymianie springa na guardera M120 sytuacja bardzo sie poprawiła. Spring kosztował chyba 50pln, tłok 40. Decyzję co do opłacalnosci podejmiesz sam, ale uwzględnij, ze bez tych zmian w krytycznym momencie na strzelance replika może Ci zrobić brzydkiego psikusa ;)

 

Ostatnio serwisowałem 6 miesięczna SPR MK12 BOYI (replika stokowa pod 400FPS) i zero śladu użycia, z chińskimi replikami jest loteria (nie zawsze bo jednak dobra 0 zmienia sytuacje) i tu właśnie jest problem. PJ II też miały być poprawione ostro ale sypały się aż miło gdzie PJ I takiego problemu nie było. Repliki mają to do siebie że zawsze się psuja nie wtedy gdy trzeba :D.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...