Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metalowy korpus do M4/M16 [Dboyi/P&J]


Recommended Posts

Witam

Kupiłem i zamontowałem metalowy korpus do M4/M16 [Dboyi/P&J] do mojego m16 VN.

Efekt był taki, że kulki leciały raz 5 metrów a raz 30. Żadna nie była w stanie przebić denka puszki po piwie. Wróciłem do starego body i teraz denko to żaden problem. Pomóżcie :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Nałożyłem cienką warstwę silikonu na komorę w miejscu, w którym styka się ona z GB. Osiągi były nieco lepsze, ale przy okazji zauważyłem, że komora jest jakby przekrzywiona i magazynki strasznie ciężko wchodzą, ma to jakiś wpływ na osiągi?

 

"Jak nie da rady to najwidoczniej złe osadziłeś GB w body. spr gdzie są szczeliny"

 

Tzn gdzie mam ich szukać?

Link to post
Share on other sites

Uszczelniłem komorę silikonem ale nic to nie dało. Jedną z przyczyn na pewno jest to że komora nie jest całkiem pionowo (przez co magazynek bardzo ciężko wchodzi) próbowałem wyjąć piny z lufy i ustawić ją pod odpowiednim kątem. Efekt - magazynek wchodził łatwo, mocy dalej brak. Mogę zrobić fotki tylko napiszcie którego miejsca konkretnie.

Link to post
Share on other sites

a komorę w ABS dałeś 2 częściowa i mailes dobre osiagi ? a w metal body dałeś Dboy metalowa i są słabe osiągi? tak?

 

jak na starych częściach jest dobrze a na Dboya zle to po prostu źle zamontowałeś i masz nieszczelności między gb a komorą.

spr czy prawidłowo osadziłeś gumek w komorze możliwe ze dysza nie wchodzi w kołnierz od komory.

Zwróć się najlepiej do kolegi który to już robił i niech On Ci zamontuje prawidłowo.

Jak to nie będzie to to sory ale już nie pomogę. Moze ktoś inny CI doradzi

Edited by Brother
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...