Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 BETA SPECNAZ - Sprężyna


Recommended Posts

Witam. prosilbym o szybka pomoc... Staralem sie znalezc podobny problem na forum i nie udalo mi sie dlatego postanowilem umiescic post. Dzisiaj podczas pierwszego przestrzeliwania broni po wymianie sprężyny, baterii i gumek hop up karabin odmowil posluszenstwa... zalezy mi na tym zeby ja soprowadzic do stanu uzywalnosci bo jutro mialem strzelac. karabin przestal "pluc" kulkami. silnik pracuje ale mam wrazenie ze sprezyna nie. po serii kulki wylatuja dopiero gdy przechyle bron. nie wiem czy to powiedzmy obsunela sie sprezyna czy pekla... taki lajkonik ze mnie

Edited by kfinto
Link to post
Share on other sites

może być to wina nieszczelności w GB może oring CI się uszkodził jak montowałeś sprężynę.

miałem ten sam problem wystarczy iść do sklepu z częściami samochodowymi lub hydraulicznymi i kupic uszczelkę (oring) wymnienilem i było dobrze. jak nie to to trzeba szukać dalej usterki. Zobacz co inni napiszą może się mylę lub nie

Edited by Brother
Link to post
Share on other sites

no z ta grawitacja to sie domyslalem powiem szczerze... cos kiedys na discovery czytalem. Wlasnie sie obawialem ze to cos "grubszego" niz sprezyna. mozliwe ze zebatki poszly sie... no nic w tygodniu podjade do specjalistow bo i tak dzisiaj nie postrzelalem. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam coś w miarę podobnego - nie strzela, nie podaje kulek do lufy. Łożyska poszły w krzaki?

Wymieniona sprężyna, głowica tłok, prowadnica sprężyny. Tłok z zerwanymi zębami (nowy w drodze).

Edited by Germ
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...