Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 CQB III gen JG [PROBLEM]


Recommended Posts

Mam taki problem. Od trzech dni mam broń (tj w temacie). Przedwczoraj 1 raz z niej strzelałem i zauważyłem strasznie duży rozrzut. 1 raz na strzelance to myślałem, że to brak doświadczenia. Wczoraj to samo tylko gorzej. Z ok 20 metrów strzela jak chce. Mam do was pytanie. Czym to może być spowodowane? Czy to gumka hop up czy coś z cylindrem? Proszę o pomoc! :poddanie:

 

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...-JG-JG6624.html

 

kulki jakich używam

Gunfire 0.2 albo 0.25 g

Link to post
Share on other sites

nie kupowałem przez internet, dałem tylko linka. Kupowałem w sklepie w łodzi. Z broni wystrzeliłem jak na razie ok 450-500 kulek więc coś z tym olejkiem. Spróbuję rozłożyć hop upa. Ma może ktoś linka do poradnika zmiany gumki czy rozbiórki hop upa? Byłbym bardzo wdzięczny.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam bardzo duży problem, ponieważ po rozłożeniu emki (Wybiciu 2 pinów) i Przy jej ponownym składaniu wypadło to coś co wypycha kulki (Nie wiem jak to się fachowo nazywa, taki plastikowy wypychacz który wkłada się do komory nad wlotem kulek z magazynka), tzn. luźno "Lata", ale nie wypada.Nie wiem, czy mam wysłac to krakmanom, czy da się to samemu naprawic, ale bez otwierania gearbox'a, bo repliki nie mam nawet 24 h i nie byłem z nią na ani 1 strzelance.Czy mogę prosic o nową replikę, lub zwrot pieniędzy?

Dodam jeszcze, że od samego początku nie działała blokada spustu, tzn.gdy nacisnęłem trochę mocniej na spust to blokada puszczała.

Edited by Lavarez
Link to post
Share on other sites

To nie wciskaj mocniej spustu bo masz do czynienia z repliką, a nie z ostrą bronią. Z twoich tłumaczeń wnioskuję, że chodzi Ci o dyszę, ona powinna się ruszać, z tym, że przy wciskaniu powinna stawiać opór i sama powinna wracać na swoje miejsce, jeśli jest inaczej to albo masz pęknięty popychacz dyszy, albo sprężynka spadła. Reasumując jeśli dysza lata luźno i nie stawia żadnego oporu, a Ty nie chcesz otwierać GB czeka Cie wysłanie repliki do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie mam do czynienia z ostrą repliką, po prostu jak nacisnę spust przy włączonej blokadzie spustu tak jakbym chciał strzelac to puszcza. Nie naciskam go z całej siły, ani nic w tym stylu. A z tego co powiedziałeś to sądzę, że mam pęknięty popychacz dyszy, bo dyszą nie wraca po naciśnięciu na swoje miejsce tylko po prostu luźno "lata".A i jeszcze jedno, czy mogę ich prosic o zwrot pieniędzy, lub nową replikę? Bo skoro nie mam jej nawet 24 h to chyba mam prawo do takiego czegoś, nie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...