Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

Owszem komora dorzucana do tego body jest bardzo podłej jakości. W moim m4 z m120 i bore up-em miałem 360 fps na tej komorze, na każdej innej 410 i więcej ( testowane przez serwisantów w specu ). A teraz po kolei :) To body składa się inaczej niż plastikowe, nie zamyka się go, tylko zsuwa i nie martw się nie wydałeś pieniędzy na marne, ale komorę wymień :P Złóż komorę do kupy ( w sensie załóż wszystkie pokrętła, włóż dystanser itd. ), załóż gumkę HU na lufę i wsuń ją do komory a potem po prostu wsuń ją do lufy zewnętrznej ( wcześniej zakładając lufę zewnętrzną do górnego body ). Następnie wsuń górne body w dolne, włóż przedni pin i VOILA, gotowe :)

Link to post
Share on other sites

wczoraj też montowałem to body do mojej PJtki.

 

zauważyłem następujące rzeczy:

 

rączka do otwiarania komory zamkowej jest dup... ->

Spręzyna powrotna jest za długa, dynks do otwierania osłony wyrzutnika łusek nie zawsze zachaczy o zaczep przez co nie otworzy sie okienko.

Sama rączka w części za którą sie ciągnie posiada od spodu szpare przez która widać spreżynke i w momencie nasuwania górnej części na dolną sprężynka ta chaczy o wystający prostokątny kawałek gearboxa przez co się wykrzywia i wystaje -> zamontowałem rączke wraz ze spręzyną z PJ oraz przekręciłem tą część odpowiedzialną za otwieranie samej osłony wyrzutnika.

Teraz działa bez problemu.

 

Spasowanie elementów również nie jest cudowne, nie ma może wielkich szpar ale np. tylny pin nie przechodzi całkowicie na drugą stronę -> trzeba było poszerzyć otwór w body z jednej strony.

 

Zwalniacz magazynka -> nie wiem kto inteligentny to wymyślił ale zrobione jest to na takiej zasadzie że przycisk ma w sobie gwint i sam przycisk powinno się nakręcić na trzpień przechodzący z drugiej strony body. dośc niemożliwe rozwiązanie dlatego zostawiłem zwalniacz magazynka z PJ.

 

reszta raczej ok. w sumie jestem zadowolony z zakupu i wydanych pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...