Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dysza do SCAR-L Classic Army.


Recommended Posts

Siemka.

Czy ktokolwiek z was słyszał/widział/wie o istnieniu zapasowych dysz do SCARa CA/Boyi?

Dysza w scarze ma 29mm a najdłuższa dostępna w sklepach 27mm.

Chciałbym zamontować w swoim cacuchu uszczelnioną dyszę, ale nie mogę znaleźć takowej nawet w zagranicznych sklepach.

Pozdrawiam, Kajor.

Link to post
Share on other sites

Może palnę głupotę, ale co tam ...

 

U mnie w JLS SCAR-L (tak wiem że to jest zupełnie co innego) była typowa emkowa dysza którą wymieniłem na dyszę uszczelnioną do G3 (akurat taka mi nadbywała), w ogóle u mnie większość środka była jak w emce.

 

Jeśli tam żeczywiście jest tak duża różnica i nie idzie kupić takiej długiej, no to pozostaje z dwóch zrobić jedną.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Podpiszę się pod pytaniem o dyszę- szukam jej odpowiednika, gdyż wydaje mi się, że moja jest za krótka- w komorze często mieszczą się 2 kulki, w wyniku czego notorycznie lecą mi duble...co ciekawe, rzecz ma miejsce na singlu, ale w trybie auto jest trochę lepiej(dubel na 20- 30 strzałów).

Napiszcie proszę jakie znacie dysze o długości minimum 27 mm- mogą być odrobinę dłuższe.

Radzu- mógłbyś rozwinąć temat o sztukowaniu dysz? Czy robiłeś to już kiedyś i podzielisz się"expem": :-P ?

PZDR

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja bym proponował pobawić się z dyszą od GR25 firmy G&G ma ona długość 37,50mm więc można ją skrócić, doszlifować i powinno być OK, nie wiem tylko jak będzie z jej średnicą. A tak w ogóle też miałem problem podwójnej kulki w moim Scarze Boyi, dysza nie dochodziła dobrze do gumki, a więc pilnikiem przyszlifowałem kołnierz komory który styka się gearboxem dzięki temu komora nieznacznie przysunęła się do gearboxa a dysza wchodzi głębiej. Ale uwaga komory nie można na razie nigdzie kupić więc radzę być ostrożnym ze wszelkimi jej modyfikacjami

Link to post
Share on other sites

No proszę Państwa- oto efekt moich poszukiwań:

http://www.filairsoft.com/forum/archive/in...hp?t-50341.html

Przyznam się szczerze, że czegoś takiego(mam na myśli tekst i fotki) na trzeźwo nie dałbym rady zrobić :-P

 

A jeśli chodzi o piłowanie dyszy i komory- cóż- w akcie desperacji będę musiał za pewne spróbować- mimo wszystko dzięki za rady.

Link to post
Share on other sites

No koleś się napracował myślę, że to wymaga sporych umiejętności i czasu, aha z ta przeróbką co opisałem radzę ostrożnie bo można usunąć efekt podwójnej kulki, a nawet w ogóle całe podawanie kulek :twisted:

Edited by biro
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...