Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z upgradem Psg1 systema ftk 26


Recommended Posts

Czesc

rzecz dotyczy modyfikacji karabinu wyborowego Psg-1 dzieki ftk26 systemy

Wszystko szlo dobrze do momentu proby generalnej.wtedy to okazalo sie ze karabin ma problem z wystrzalem (dokladnie taki sam problem przedstawil jakis airsoftowiec na "you tube" (link ponizej),jakby silnik nie byl w stanie naciagnac sprezyny do konca.Wymienilem na chwile sprezyne na stara i bylem w satnie oddac kilka strzalow.Wsadzilem z powrotem nowa sprezyne i problem powrocil a przy okazji pojawil sie nowy---poszedl bezpiecznik.wymienilem na nowy,ten rowniez sie przepalil i to bez naciskania spustu.zauwazylem ze to urzadzenie wmontowane zaraz po bezpieczniku (dostarczone wrAZ z calym ukladem systemy) nagrzalo sie do wysokiej temperatury.

Nie wiem w czym problem.Najwyrazniej pojawilo sie jakies zwarcie,ktore powoduje natychmiastowe przepalanie sie bezpiecznka.

Czy ktos mial podobny problem???????

Prosze pomożcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://pl.youtube.com/watch?v=pZ5RV6Vinr4

Edited by karolb
Link to post
Share on other sites

A czy podłączyłeś wszystko jak należy??? Znaczy + z +, i - z -???

podłączyłęm wszystko według schematu dostarczonego przez Systeme.wszystko działało,jak juz wspomnialem oddałęm kilka strzałow na starej sprężynie.dopiero później cos sie pokomplikowało i nie mam pojęcia co???

Link to post
Share on other sites

Jeżeli idzie bezpiecznik to na 90 procent masz gdzies a duże obciążenie. Jeżeli nie ma nigdzie zwarcia/problemu z elektryką.

 

Jeżeli na słabszej sprężynie wszystko jest OK to sa w zasadzie tylko dwa wyjścia:

1) za słaby silnik

2) kicha w podkładkowaniu

 

Generalnie oba przypadki doprowadzaja do sytuacji w której silnik dostaj eprąd zaczyna pracować i zatrzymuje sie w momencie największego obciązenia i nadal dostaje prąd. przegrzewa sie wszystko przez co płynie prąd a bezpiecznik po to jest żeby w takiej sytuacji strzelić i uratować silnik przed przepaleniem uzwojenia.

Link to post
Share on other sites

problem w tym ze bezpiecznik przepala sie juz w momencie podlaczania baterii,nawet bez naciskania spustu,co nie wystepowalo wczesniej.Moze uszkodzil sie ten element systemy,montowany tuz po bezpieczniku????sam juz nie wiem

Silnik jest oryginalny z zestawu systemy,wiec chyba nie dawaliby za slabego do calosci.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien, ale może gearbox należy dopasować do zestawu zębatek.

O ile pamiętam tutaj są ITU, które są większe od standardowych, może w tym tkwi problem.

Nie chodzi tu o to że złożysz i wejdą zębatki, wejść wejdą, ale żeby pracowały odpowiednio potrzebna będzie modyfikacja.

 

Nie jestem w stanie powiedzieć jak to jest w PSG, ale u mnie w AK na zębatkach ITU Guarder'a trzeba było przeprowadzić modyfikację gearbox'a.

 

Najlepiej wyślij na serwis do asgshopu, ja tam robiłem swój karabin i wszystko jest ok od ponad pół roku :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...