Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rumak

Użytkownik
 • Content Count

  1,488
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

9,634 profile views
 1. Potrzebuję schemat / rysunek przejściówki adaptera Madbulla do butli turystycznej. Posiada ktoś?
 2. Czy Szpecny miały fabrycznie montowane dysze o dł. 20,75 mm?
 3. Coś z serii eMek E&La. Poproś o sprawdzenie jej przed wysyłką czy zewnętrznie jest ok i będziesz zadowolony ;-) Są to wdzięczne giwery, ładne, z pancernym gierkiem i możliwością praktycznie dowolnego tuningu.
 4. Nie w E&Lach. Tłok ledwo wytrzymuje stockowego springa a co dopiero mocniejszego. Nie ruszając GB to tylko lufa i gumka.
 5. rumak

  E&L seria M4

  Do prowadnicy zmieści się max 11.1v 1200mAh. Tylko i wyłącznie wersję Platinum, warto dołożyć te parę groszy.
 6. Niestety ale sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Kupiłeś używkę czego się absolutnie nie robi (w szczególności gaziaków) gdyż nie masz pewności co do przebiegu, zadbania, itp. Glocki od WE są wyjątkowo udane, przy dobrym traktowaniu działają długo i bezawaryjnie.
 7. rumak

  E&L seria M4

  Montował ktoś dyszę 21,4 mm? Nie będzie powodowała problemów z podawaniem?
 8. rumak

  E&L seria M4

  Aha okej okej. To chyba mi się trafiła dobra sztuka niczym ślepej kurze ziarno ... Żeby było konstruktywnie to jakiej dokładnie długości jest dysza? Czy różni się ona między modelami? Mam zwykłego ELARa platiniuma.
 9. rumak

  E&L seria M4

  Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tuningu i serwisowaniu także dzięki za Twoje porady XD
 10. rumak

  E&L seria M4

  Jestem w posiadaniu zwykłego ELARa i planuję jakiś upgrade na springa SP130. Czy głowica tłoka od E&La to wytrzyma czy warto ją wymienić?
 11. Mam na sprzedaż szkiełka zapasowe do Ultrafire C8 / Convoy C8 (swoją drogą lepsze niż oryginalne). Jak coś to zapraszam na PW.
 12. Inteligentnym inaczej przypominam, że stawka VAT w Polsce wynosi 23% i tyle wezmą od wartości towaru z przesyłką ... Zresztą dyskusja w tym wątku nie poszła chyba w dobrym kierunku.
 13. Yyy przecież lufa zewnętrzna posiada gwint pozwalający na montaż tłumika, trzeba tylko użyć adaptera. Swoją drogą tłumik w Glockach to niewypał, ponieważ lufa zewnętrzna nie jest stała i ciężar tłumika dopycha ją do górnej ściany zamka co w konsekwencji powoduje kiczowate działanie klamki.
 14. Do CQB to samobójstwo :P Zanim zmienisz maga to dostaniesz parę ciepłych kuleczek :D
×
×
 • Create New...