Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawór napełniający Beretta KWA


Recommended Posts

  • 5 weeks later...

no wiec w tajgunie mie maja i nie beda mieli kwa tak samo w militaryi machinegun. wiec mam pytanie gdzie do jasnej cholery mozna nabyc zawor z magazynka tej bertki? chodzi o zawor na gorze. prosze o jakas sprawdzona informacje.

Link to post
Share on other sites

a ja przedstawie swój problem, nie wiem czy jest związany bezpośrednio z topikiem, ale chodzi też o zawór beretki KWA. otóż mam dwa magazynki, i jeden "zaniedbałem" tzn kiedys byl w nim gaz ale go wypuscilem i tak sobie troche przeleżał. i teraz jak nalewam gaz, to najpierw spod stopki wylatuje chmura gazu, a potem słychać dość głośny syk. jak bardzo mocno przyciskam stopke, to nic nie leci. nie wiem czy warto jest zapodać silikon wzdłóż szpary między stopką a częścią "główną" ?

czy ktos juz miał taki problem (jestem pewien ze tak :) ) i czy ktos wie co na to poradzic. z góry dzięki

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Maro. KWA nikt nie bedzie mial nowki bo nie ma juz tej firmy. Zostaje rynek wtorny :( Moze to tylko uszczelka ci poszla i mozna ja dorobic.

 

Dorotka. Ja mialem taki problem. Pewnie puscila uszczelka miedzu zbornikiem na gaz a stopka. Ratunek (przynajmniej jak mi sie to robilo jak dluzej gazu w magu nie mialem) jest banalny. Wybij te 2 trzpienie mocujace stopke psiknij smaru sylikonowego na miejsce w ktorym sie ta uszczelka od stopki sotyka ze "zbiornikiem" i na sama uszczelke. Zloz do kupy, wbij trzpienie, napusc gazu. Powinno przestac puszczac gaz na polaczeniu. Jak puszcz na zaworze to ja juz nie pomoge bop nie mialem tego problemu. A zeby ladowanie gazu bylo efektywniejsze. TZn. zeby nie szlo miedzy szyjka zaworu i szyjka butli, to polecam dosztukawac uszczelke z gumki recepturki i upchnac ja miedzy szyjke zaworu maga i reszte obudowy. Ja to zrobilem tak ze wyciolem na dlugosc gumke, przekroilem na +/- pol i wcisnalem w to miejsce. Gaz nie spi.... przy ladowaniu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...