Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Taka maska na pewno zagwarantuje ci bezpieczeństwo całej twarzy , nie będzie bólu , który towarzyszy trafieniu w wargę , policzek itp. i zminimalizuje prawdopodobieństwo trawienia w zęby (co jest dość nieprzyjemnym zdarzeniem , czasami zdarza się , że z kawałkiem zęba możemy się pożegnać :lol: )

 

Z drugiej strony taka maska jest WYBITNIE niewygodna , ciężej się w niej oddycha i ma się trochę ograniczone pole widzenia. No i wygląda się jak "Żołnierz Kosmosu" na innej planecie...

 

Moim zdaniem podobne bezpieczeństwo zapewnią dobre gogle i jak boisz się o zęby (bo jednak takie trafienia są rzadkie , ale się zdarzają) ochraniacz na zęby , pozostanie tylko ból przy trafieniu kulką w twarz. Ogólnie rzecz biorąc jeżeli nie strzelasz się głównie w budynkach i jesteś twardzielem ;) to moim zdaniem lepszym wyborem są dobre gogle.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sorry za odgżewanie kotleta ale znalazłem takie coś:

http://www.allegro.pl/item515786136_okular...3000_zolte.html

O tych okularach nie znalazłem ale o firmie czytałem dużo dobrego.

I jeszcze to:

http://www.allegro.pl/item517681240_uvex_i...zare_od_ss.html

O tym było dużo na forum.

Nie mogę sie zdecydować więc proszę o pomoc :cry: i szybką odpowiedź.

 

A co wspólnego mają te okulary z tematem w którym piszesz? Zadaj sobie trud i znajdź tematy dotyczące okularów i gogli i tam znajdź odpowiedź na nurtujący Cię problem, zwłaszcza dotyczący Uvexów które milion razy były na forum omawiane.

thor_

Link to post
Share on other sites

Właśnie mam tą maskę na budynki... Szybka zniekształca obraz, że czuję się jak w małym akwarium... Dodatkowo jej rozmary powodują mały problem przy celowaniu, ponieważ trzeba dość mocno przyłożyć ochraniacz na policzki do kolby. Jedyną zaletą jest to, że po ściagnieciu górnej osłony pasuje pod hełm i oszczedza dziur w policzkach. Pytanie do Was przy okazji, żeby nie zakładać nowego wątku. Da się wymienić całą szybkę, na jakąś markową lub zwykłą, ale o lepszej jakości wykonania? Jeśli tak, to proszę o pomoc...

 

Podziękował!

Edited by count_martin3z
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...