Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krypton

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 1. Taka maska na pewno zagwarantuje ci bezpieczeństwo całej twarzy , nie będzie bólu , który towarzyszy trafieniu w wargę , policzek itp. i zminimalizuje prawdopodobieństwo trawienia w zęby (co jest dość nieprzyjemnym zdarzeniem , czasami zdarza się , że z kawałkiem zęba możemy się pożegnać :lol: ) Z drugiej strony taka maska jest WYBITNIE niewygodna , ciężej się w niej oddycha i ma się trochę ograniczone pole widzenia. No i wygląda się jak "Żołnierz Kosmosu" na innej planecie... Moim zdaniem podobne bezpieczeństwo zapewnią dobre gogle i jak boisz się o zęby (bo jednak takie trafienia są
 2. Magazynek prawie zawsze da się uszczelnić :) Bierzesz Silikon i po rozłożeniu maga doszczelniasz odpowiednie części , czasami nie wygląda to estetycznie , ale grunt , że działa (przynajmniej w moim ingramie). Niestety modelu nie kojarzę.
 3. Zależy. Strzelasz na semi czy na auto? Jak długo użytkowany jest ten szkielet? Czy jest zużyty? Itp. Oczywiście może się zdarzyć , że jeden szkielet pęknie przy m110 , a drugi wytrzyma m130 , chociaż przy TM aż takich różnic za często nie ma.
 4. Ja wymieniłem sprężynę na M110 , łożyska na metelowe G&P , głowicę cylindra na G&P i właśnie preckę. Zasięg wzrósł , mam 382 fps (przynajmniej tyle było na początku :)) , celność także się poprawiła , a zarazem nie muszę się martwić , że coś mi , mówiąc kolokwialnie , piardnie... Oczywiście zawsze się coś może zdarzyć (ostatnio rozszczelniła mi się głowica cylindra:) , ale mówią na mnie "ręce które leczą" , bo już niejeden karabin zniszczyłem :)) , ale zasadniczo nie powinieneś się obawiać. Niedługo mam zamiar przedłużyć lufę (H-bar! :twisted: :twisted: ) , wstawić bore-up'a
 5. Kup sobię pokrowiec w Olv z Rangershopa - 13 zł (chyba) - będziesz wyglądał bardziej pr()! :D
 6. Odgrzewam starego kotleta :) Ponieważ temat zmienił się w dywagację na tematy czysto gramatyczne o poprawności językowej :) , chciałem powrócić na początkowy tor tematu. Zaopatrzyłem się w kurtkę , bluzę i spodnie AUSTRIACKIE :) i teraz pojawia się po raz kolejny pytanie o oporządzenie , mianowicie , czy ktoś wie gdzie takowe można dostać? Chodzi mi głównie o ładownice i nadupniki , które żołdacy noszą w tzw. "pierwszej linii". Oczywiście oprócz okazyjnych aukcji na allegro :)
 7. To , że się nie zacinało , nie zmienia faktu , że te kulki to podróby. Mogłeś trafić na tzw. "lepszą partię" , która zdarza się u chińczyków.
 8. Stopka , jak i poduszka łuszczy się tak samo w TM'ach :) Po wymianie gumki wzrost zasięgu jest nieunikniony. Chińskie gumki są tragiczne...
 9. (CIACH) Miałem możliwość porównania G3 JG z moją TM'a i powiem , że wygląd zewnętrzny zrobił na mnie dobre wrażenie. Oprócz kilku małych mankamentów JG jest naprawdę podobne do TM. Co do osiągów - celność chyba gorsza :) , tak wnioskuję ze strzelanki , choć mogła to być wina nieudolnego strzelca :D
 10. Akurat Mp5 TM ma troszkę mniejszy :D - mamy w drużynie nówkę G3 (moja :D) i nówkę Mp5 - ale to taka dygresja. Za jakiś czas mam zamiar wstawić poprostu GB systemy ze sprężynką m150 :) Wie ktoś może jaki silnik to uciągnie na 12v? Osiągnięcie podobnych wyników bez wymiany całego GB byłoby chyba niemożliwe...
 11. Moim zdaniem poprostu selektor padł. Rozumiem , że replika strzela tylko auto? Czy na semi w ogóle nie strzela? W sumie to żadna różnica bo w obu przypadkach selektor! :D Tu się nie ma co zepsuć :)
 12. Mogły się miedziane styki odgiąć i po prostu działają tylko na auto. Spróbuj pokombinować z nimi tj. doginać ,odginać (oczywiście bez przesady :D) i powinno być ok.
 13. Wyjmij GB i dognij styki selektora.
 14. Może nareszcie pojawią się części od A3 , których nie trzeba będzie przerabiać. Cyku - jak dokładnie sprawdziłeś selektor? Jedyne co może być to selektor :) , przeczyść go , a potem sprawdź styki. Jak nadal nie będzie semi , to tylko wymiana selektora.
 15. Pogorszenie pogody mogą zwiastować ślimaki :P , przed złą pogodą wspinają się na drzewa , mrowki przed pogorszeniem aury podobno szybciej i intensywniej pracują - tego nie jestem pewien nigdy nie widziałem :) tylko gdzieś czytałem. Ogolnie proponuję przykleić :)
×
×
 • Create New...