Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak, ale zależy do jakiej firmy SR-25 bo do CA i G&P gdzieś było, że nie wchodzą, albo siedzą zbyt luźno nie pamiętam :poddanie:

 

 

Sprawdziłem G&G podobno mają problem z podawaniem ciężkich kulek. Najlepszym rozwiązaniem będę magi CA 8-)

Edited by Pablo140
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz SR25 od P&J lub A&K to nawet z CA będzie problem, testowałem. Magazynek ten nie zatrzaskuje się. Podejrzewam, że trzeba mag-catch zmienić na ten od CA lub rozpiłować nieco otwór w magazynku. Ja czytałem, że MID-y od G&P mają problem z ciężkimi kulkami. Ale nawet jeżeli to też G&G, to nie jest to żaden problem - rozkręcasz maga, dajesz kilka kulek pod prowadnicę sprężyny w magu i już. Sprężyna ma większy docisk, ale zmniejsza się pojemność maga.

 

Ja real-capa do mojej SyRenki zrobiłem z maga od shotguna. Żaden problem.

Link to post
Share on other sites

Magi od G&G pasują do sr-25 G&P po małej przeróbce :)

Trzeba przyszlifować tylną ściankę maga i przedłużyć otwór w który wchodzi zaczep magazynka (ta takie kwadratowe wycięcie na boku :P). Ja tak zrobiłem i siedzą w gnieździe idealnie. Co do podawania kulek... u mnie na straitach 0,36 chodzi idealnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Midy G&P są wybredne, ale to nie kwestia wagomiaru u mnie np:

-Blaster -> Chodzą i dealnie do ostatniej sztuki

-EXCEL -> Moge nabić 100szt. i 5-6 ostatnich potrzebuje dodatkowej motywacji by wyjść

-Maruzen -> ładuje/wałem (bo niema i sie niezanosi by gdzieś miały być do dostania) po 50 i chodzi idealnie

-G&G -> no tutaj zawód bo naprawde lubiłem te kulki, tną sie chronicznie (przynajmniej u mnie)

 

Magi od GR25 G&G są za duże do CA25(na 1000%) do G&P też a do P&J Bóg raczy wiedzieć

Edited by chaota
Link to post
Share on other sites

Pisało kilka osób w kilku tematach, weź poczytaj, zbierz i napisz tutaj dla pożytku innych.

 

Edit:

 

Niech będzie.

 

Midy od CA - trzeba poszerzyć ten otwór, w którym blokuje się mag catch

Midy od G&P - pasują bez przeróbek, ale nie podają ciężkich kulek

Lowy od G&G - pasują po zeszlifowaniu tylnej ścianki i poszerzeniu otworu na mag catch

Edited by blaszko
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...